Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Statistika>Ekonominė statistika>Parduota produkcija (be PVM ir akcizo), to meto kainomis. Požymiai: ekonominės veiklos rūšys ir mėnuo

Parduota produkcija (be PVM ir akcizo), to meto kainomis. Požymiai: ekonominės veiklos rūšys ir mėnuo

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243
Aprašymas

Modulio Ekonominė statistika kursinis darbas. Įvadas. Tyrimo tikslas – apibendrintų duomenų gavimas ir siekimas atskleisti tų reiškinių visumos bendrąsias savybes konkrečiomis laiko ir vietos sąlygomis. Statistinio tyrimo parduota produkcija be PVM ir akcizo), to meto kainomis, tūkst. Lt., teorinės prielaidos. Lentelių pateikties ypatumai. Duomenų vaizdavimas grafiškai. Duomenų kitimo rodikliai. Duomenų skaitinių charakteristikų skaičiavimas. Duomenų tarpusavio ryšių nustatymas. Duomenų prognozavimas. Statistinio tyrimo parduota produkcija (be PVM ir akcizo), to meto kainomis, tūkst. Lt., modelis. Statistinio tyrimo parduota produkcija(be PVM ir akcizo), to meto kainomis, tūkst. Lt., rezultatai. Duomenų dinaminė analizė. Duomenų tarpusavio ryšių ir priklausomybės analizė. Duomenų prognozavimo modelis. Išvados. Priedai (5).

Ištrauka

Statistinio tyrimo aktualumas. Parduotos produkcijos (be PVM ir akcizo), tūkst. Lt, 1996 – 2006 metais gruodžio mėnesiais duomenų analizė yra svarbi tuo, kad išanalizavus juos galima nustatyti, kaip keitėsi pardavimų kiekis, augo ar mažėjo, galima nustatyti, kuri ekonominė veikla yra perspektyviausi pagal produkcijos pardavimą, o kuri ne. Taip pat galima prognozuoti kaip keisis pardavimų apimti ateityje, turint kelių praėjusių metų duomenis.
Statistinio tyrimo naujumas – pažymėtina, kad šiuo metu nėra išsamių tyrimų šia tema. Tokį tyrimą skatina klausimai apie parduotos produkcijos (be PVM ir akcizo) tūkst. Lt. kiekio kitimą praėjusiais metais, tam kad būtų galima kuo efektyviau didinti pardavimų apimtį ateityje.
Statistinio tyrimo objektas – CDE pramonės veiklos šakos: kasybos ir karjerų eksploatavimo, bei apdirbamoji gamyba, radijo, televizijos ir ryšių įrangos bei aparatūros gamyba, medicinos, tiksliųjų ir optinių prietaisų, įvairių tipų laikrodžių gamyba, variklinių transporto priemonių, priekabų ir puspriekabių gamyba.
Statistinio tyrimo dalykas – yra parduota produkcija (be PVM ir akcizo), tūkst. Lt., to meto kainomis.
Statistinio tyrimo tikslas – apibendrintų duomenų gavimas ir siekimas atskleisti tų reiškinių visumos bendrąsias savybes konkrečiomis laiko ir vietos sąlygomis. Šiame kursiniame darbe bus tyrinėjamas parduotos produkcijos (be PVM ir akcizo) kiekis, tūkst. Lt, to meto kainomis CDE pramonėje nuo 1996 m. iki 2006m. gruodžio mėnesį.
Statistinio tyrimo uždaviniai:
1) apžvelgti pramonės šakų rodiklius ir jų prasmes;
2) apžvelgti ir išanalizuoti statistines lenteles ir grafikus turimiems duomenims;
3) pateikti statistinio tyrimo apibendrintas išvadas.
Šiame darbe atliksime analizę, kokiose pramonės šakose parduodama daugiausiai produkcijos (be PVM ir akcizo) to meto kainomis, kokiose – mažiausiai, stebėsime parduotos produkcijos kiekio pasikeitimus, aptarsime ateities perspektyvą.
Statistinio tyrimo metodai. Rašant kursinį darbą buvo padaryta literatūros šaltinių atranka, kuri pateikiama 1, 2, 3 ir 4 lentelėje. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasEkonominės statistikos kursinis darbas
KategorijaStatistika >  Ekonominė statistika
TipasKursiniai darbai
Apimtis38 puslapiai 
Dydis929.53 KB
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Parduota produkcija (be PVM ir akcizo) to meto kainomis. Pozymiai ekonomines veiklos rusys ir menuo [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Kursiniai darbai
  • 38 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • S. Vaitkevičius
Pasidalink su draugais