Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Teisė>Civilinė teisė>Viešas konkursas, samprata, viešo konkurso paskelbimas, sąlygos, jų pakeitimo ar atšaukimo tvarka

Viešas konkursas, samprata, viešo konkurso paskelbimas, sąlygos, jų pakeitimo ar atšaukimo tvarka

  
 
 
123456789101112131415
Aprašymas

Įvadas. Viešo konkurso samprata. Viešo konkurso teisinio santykio dalyviai. Viešo konkurso organizatoriaus pareiga sumokėti atlyginimą. Viešo konkurso paskelbimas. Viešo konkurso sąlygos. Viešo konkurso sąlygų pakeitimo ar konkurso atšaukimo tvarka. Išvados. Priedas (1).

Ištrauka

Žodis "konkursas" yra kilęs iš lotyniško žodžio concurrere, kuris reiškia "rungtis", "varžytis". Todėl iš to seka, kad viešas konkursas yra susijęs su atlygiu, kurį asmenys laimėję gauna. Apie viešą konkursą daugelis dar nežino, tačiau teisininkams, tai labai aktualus procesas.
Temos aktualumas. Viešo konkurso tematika yra pakankamai daug kalbėta, išleisti teisiniai aktai, kurie reglamentuoja viešą konkursą, tai Civilinio kodekso 6.947- 6.951 straipsniai, taip pat parašyta knygų: Ambrasienė.D, Baranauskas.E ir kt. Civilinė teisė. Prievolių teisė. Vilnius: Mykolo Romerio universitetas, 2009 m. Šia tema nėra atlikta iki galo išsamių tyrimų, todėl tyrimo problemą sudaro probleminiai klausimai:
1. Kokia viešo konkurso esmė civiliniame kodekse?
2. Kokiais pagrindais remiasi viešo konkursas?
Pagrindinis darbo tikslas yra įvertinti viešo konkurso sampratą, konkurso paskelbimo sąlygas, jų pakeitimo ar atšaukimo tvarką.
Darbo tyrimo objektas- viešas konkursas.
Darbo uždaviniai:
1. Apibūdinti viešo konkurso sampratą;
2. Išnagrinėti viešo konkurso paskelbimo sąlygas, ju pakeitimo ir atšaukimo tvarką.
Darbo struktūrą sudaro:
Referatas " Viešas konkursas, samprata, viešo konkurso paskelbimas, sąlygos, jų pakeitimo ir atšaukimo tvarka" susideda iš 4 pagrindinių skyrių.
Pirmojoje pagrindinėje darbo dalyje, tai yra įvade yra aptariama darbo problema, objektas, tikslas ir darbo uždaviniai.
Dėstyme aptarta viešo konkurso samprata, Viešo konkurso teisinio santykio dalyviai, Viešo konkurso paskelbimas, Viešo konkurso sąlygos, Viešo konkurso salygų pakeitimo ar konkurso atšaukimo tvarka.
Trečiame skyriuje yra padarytos susistemintos išvados.
Visa literatūra, kuri buvo naudojama rašant šį darbą, yra surinkta, susisteminta bei pateikta literatūros sąraše. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasCivilinės teisės referatas
KategorijaTeisė >  Civilinė teisė
TipasReferatai
Apimtis12 puslapių 
Dydis20.3 KB
Švietimo institucijaSocialinių mokslų kolegija
FakultetasTelšių filialas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Viesas konkursas samprata vieso konkurso paskelbimas salygos ju pakeitimo ar atsaukimo tvarka [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Referatai
  • 12 puslapių 
  • Socialinių mokslų kolegija / 3 Klasė/kursas
  • Gintarė Čiakienė
Pasidalink su draugais