Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Informatika>Programos>Duomenų bazių programavimas (2)

Duomenų bazių programavimas (2)

  
 
 
1234567891011121314151617
Aprašymas

Įvadas. Darbo tikslai yra sukurti netuščią duomenų bazę, sukurti aplikaciją jai, bei aplikacijoje panaudoti PL/SQL funkcionalumą, t.y. procedūras, funkcijas, paketus, exception handling’a, kursorius bei kita PL/SQL funkcionalumą. Dalykinė sritis. Duomenų bazės schema. Lentelių kūrimas, struktūra ir užpildymas. Darbuotojai. Įvykių baigtys. Sporto šaka. Įvykiai. Punktai. Rezultatai. Bilietai. Formos. Meniu. Darbuotojai. Punkte darbuotojai. Įvykiai. Sporto šakų įvykiai. Rezultatai. Bilietai. Išvados.

Ištrauka

PL/SQL yra Oracle korporacijos procedūrinis SQL kalbos praplėtimas. SQL standartinė duomenų gavybos reliacinėse duomenų bazėse kalba. PL/SQL siūlo modernias programinės įrangos inžinerijos savybes tokias kaip duomenų enkapsuliacija, išimčių (exception) valdymas, informacijos slėpimas, objektinė orientacija.
PL/SQL apima daug pažangių programinių kalbų ypatybių, kurios buvo sukurtos 1970-1980 metais. Naudojant šią kalbą galima manipuliavimą duomenimis ir SQL užklausas įtraukti į blokų struktūras ir procedūrinius vienetus. Taigi PL/SQL yra galinga tranzakcijų apdorojimo kalba, kurioje galite rašyti SQL sakinius, kai kreipiatės į Oracle duomenis ir galite naudoti PL/SQL kontrolines struktūras duomenų apdorojimui.
Šio kursinio darbo tikslai yra sukurti netusčią duomenų bazę, sukurti aplikaciją jai, bei aplikacijoje panaudoti PL/SQL funkcionaluma, t.y. procedūras, funkcijas, paketus, exception handling’a, kursorius bei kita PL/SQL funkcionalumą.
Savo darbe pagrindinis PL/SQL panaudojimas yra formoje STATISTIKA. Joje PL/SQL panaudota trigeriuose, paketuose, procedurose, funkcijose.
Lažybų benrovė "Orakulas" siūlo galimybę azartiškiems, ir ne tik, žmonėms laimėti atitinkamas pinigų sumas. Sistema labai paprasta. Už kažkokį įvykį ir jūsų spėjamą to įvykio baigtį reikia pastatyti kokią nors sumą pinigų. Kuo didesnė statomų pinigų suma, tuo atitinkamai didesnis ir laimėjimas. Jeigu atspėjate kaip pasibaigė vienoks ar kitoks įvykis atsiimate laimėtą pinigų sumą.
Klientui yra suteikiama didžiulė laisvė įvykių pasirinkime: galima rinktis iš krepšinio varžybų, futbolo varžybų bei kitokių sporto šakų. Jis taip pat yra informuojamas apie galimas įvykių baigtis išreikštas koeficientais. Kuo mažesnis koeficientas tuo ta įvykio baigtis labiau tikėtina. Pagal kliento spėjimą bei pastačius tam tikrą pinigų sumą jam yra atspausdinamas bilietas, kurį jis turi saugoti, nes su juo teisingai atspėjus vienokio ar kitokio įvykio baigtį yra atsiimamas tam tikras laimėjimas. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasProgramų kursinis darbas
KategorijaInformatika >  Programos
TipasKursiniai darbai
Apimtis14 puslapių 
Dydis425.81 KB
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasFundamentinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Duomenu baziu programavimas (2) [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Kursiniai darbai
  • 14 puslapių 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • Lekt. Viačeslavas Nelkinas
Pasidalink su draugais