Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Statistika>Ekonominė statistika>Naujų negyvenamųjų pastatų skaičiaus kitimas Lietuvos Respublikoje, Alytaus apskrityje ir jo savivaldybėse

Naujų negyvenamųjų pastatų skaičiaus kitimas Lietuvos Respublikoje, Alytaus apskrityje ir jo savivaldybėse

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435
Aprašymas

Įvadas. Tikslas – ištirti naujų negyvenamųjų pastatų skaičiaus kitimo rodiklius Lietuvos Respublikoje, Alytaus apskrityje ir jo savivaldybėse. Pastatytų naujų negyvenamųjų pastatų skaičiaus statistinio tyrimo teorinis pagrindimas. Statistinės lentelės. Grafinis statistinių duomenų vaizdavimas. Santykiniai dydžiai. Vidutiniai dydžiai. Variacijos matai. Asimetrijos ir eksceso rodikliai. Dinamikos eilutės ir jų rodikliai. Analitiniai dinamikos eilučių rodikliai. Ekonominių teiškinių tarpusavio analizė. Dinamikos eilučių analizė – tiesinis trendo modelis. Dinamikos eilučių ektrapoliacija prognozavimui. Pastatytų naujų negyvenamųjų pastatų statistinio tyrimo eiga ir metodai. Pastatytų naujų negyvenamųjų pastatų skaičiaus statistinis tyrimas. Pradiniai tyrimo duomenys ir jų santykiniai dydžiai. Pastatytų naujų negyvenamųjų pastatų skaičiaus skaitinės charakteristikos. Pastatytų naujų negyvenamųjų pastatų skaičiaus reikšmių pasiskirstymas. Statistinio tyrimo skaičiaus dinamikos eilutės rodikliai. Tarpusavio ryšio analizė. Pastatytų naujų negyvenamųjų pastatų skaičiaus prognozavimas. Išvados. Priedas (Manifestinė kontento lentelė).

Ištrauka

Viena iš aktualesnių visų laikų verslo temų yra pastatytų naujų gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų skaičius. Ypač aktuali – pastarųjų pastatų skaičiaus kitimas. Jis atspindi žmonių finansinę būklę bei ekonominę situaciją šalyje. Nuo šio proceso taip pat priklauso miestų plėtimosi sparta.
Taigi savo darbe, remdamasi naujausiais duomenimis, pateiktais statistikos departamento internetiniame puslapyje, parodysiu kaip kito pastatytų naujų negyvenamųjų pastatų skaičius Lietuvos Respublikoje, Alytaus apskrityje ir jo savivaldybėse 2000 – 2008 metais.
Darbo tikslas – ištirti naujų negyvenamųjų pastatų skaičiaus kitimo rodiklius Lietuvos Respublikoje, Alytaus apskrityje ir jo savivaldybėse.
Darbo uždaviniai – išanalizuoti naujų negyvenamųjų pastatų skaičiaus kitimą nagrinėjamose administracinėse teritorijose, panaudojant įvairius statistinius rodiklius ir metodus.
Darbo objektas – naujų negyvenamųjų pastatų skaičius Lietuvos Respublikoje, Alytaus apskrityje ir jo savivaldybėse.
Darbo dalykas – naujų negyvenamųjų pastatų skaičiaus kitimas.
Darbo metodai – literatūros paieškos ir jų sisteminimas.
Darbą sudaro 3 dalys: pirmoje dalyje pateikiama įvairių autorių samprata apie ekonominę statistiką bei aprašoma kokie grafikai, kokios lentelės ir kokios formulės naudojamos tolimesniame statistiniame tyrime. Antroje dalyje pateikiama darbo metodika, kaip atliekamas statistinis tyrimas. Trečioje dalyje pateiktas naujų negyvenamųjų pastatų skaičiaus statistinis tyrimas Lietuvos Respublikoje, Alytaus apskrityje ir jo savivaldybėse. Statistinis tyrimas atliekamas Statistica ir Excel programinėse aplinkose. Remiantis gautais rezultatais padarytos išvados, o darbo gale pridėti priedai, kuriuose pateikiami tarpiniai skaičiavimai, reikalingi statistiniam tyrimui atlikti. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasEkonominės statistikos kursinis darbas
KategorijaStatistika >  Ekonominė statistika
TipasKursiniai darbai
Apimtis33 puslapiai 
Dydis1.27 MB
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Nauju negyvenamuju pastatu skaiciaus kitimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Kursiniai darbai
  • 33 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • Vaikevičius
Pasidalink su draugais