Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Teisė>Komercinė teisė>Komercinė paslaptis

Komercinė paslaptis

  
 
 
12345678910111213141516
Aprašymas

Įžanga. Darbo tikslas: išanalizuoti komercinės paslapties sampratą bei apsaugos aspektus. Komercinė paslaptis – viena iš vertingiausių įmonės turto dalių. Komercinės paslapties samprata. Atsakomybė ir žalos atlyginimas. Baudžiamoji atsakomybė. Drausminė atsakomybė. Administracinė atsakomybė. Išvados.

Ištrauka

Temos aktualumas: spartūs globalizacijos ir eurointegracijos procesai, daro tiesioginę įtaką šalių politinei, socialinei, ekonominei ir teisinei raidai. Šių tendencijų sąveika leidžia plačiau pažvelgti į komercinės (gamybinės) paslapties, kaip bendrovės veiklai vertingos ir viešai neskelbiamos informacijos, laikytinos tam tikru nematerialiuoju jos turtu ir suteikiančios jai tam tikrų privalumų versle, teisinės apsaugos klausimus. Svarbu žinoti, kad ši informacija turi būti tinkamai apibrėžta bei "valdoma", kadangi nuo šių veiksnių priklauso jos apsaugos efektyvumas, leisiantis ūkio subjektui ne tik sėkmingai įsitvirtinti, bet ir laisvai bei sąžiningai konkuruoti rinkoje.

Darbo objektas: komercinės paslaptis.

Darbo tikslas: išanalizuoti komercinės paslapties sampratą bei apsaugos aspektus.

Darbo uždaviniai:
Atskleisti komercinės paslapties sampratą;
Išanalizuoti atsakomybės ir žalos atlyginimo kriterijus už neteisėtą komercinės paslapties įgijimą, atskleidimą ar naudojimą.

Darbo metodai: darbe, siekiant išanalizuoti žalos atlyginimą darbuotojui atskleidus darbdavio komercines ar gamybinės paslaptis, naudojami medžiagos rinkimo ir apdorojimo metodai, atliekant specialiosios literatūros bei norminių šaltinių lyginamąją analizę. Tyrimų baze buvo Europos Sąjungos institucijų priimti teisės aktai, Lietuvos Respublikos teisės aktai, Lietuvos Respublikos teismų praktika. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasKomercinės teisės kursinis darbas
KategorijaTeisė >  Komercinė teisė
TipasKursiniai darbai
Apimtis13 puslapių 
Dydis42.46 KB
Švietimo institucijaVilniaus Universitetas
FakultetasTeisės fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Komercine paslaptis [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Kursiniai darbai
  • 13 puslapių 
  • Vilniaus Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • As. A. Pranckevičius
Pasidalink su draugais