Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Mada ir drabužiai>Šukuosenų dizainas

Šukuosenų dizainas

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324
Aprašymas

Įvadas. Darbo tikslas: sukurti ir įgyvendinti šukuosenų kolekciją su įvairiais plaukų pynimo elementais. Uždaviniai. Šukuosenų apžvalga. Šukuosenų raida. Šukuosenos atlikimo su pynimo elementais. technologinių procesų charakteristika. modeliavimo procesas. Modelių plaukų struktūros analizė. Modelių veido formų analizė. Medžiagų apibūdinimas. techninis projektavimas. Pirmojo modelio techninis projektavimas. Antrojo modelio techninis projektavimas. Trečiojo modelio techninis projektavimas. Darbo rezultatų pristatymas. Pirmas modelis. Antras modelis. Trečias modelis. Išvados. Darbas iliustruotas paveikslėliais (3 psl.)

Ištrauka

Nuo neatmenamų laikų, kai tik moterys pradėjo auginti ilgus plaukus, atsirado ir pirmosios plaukų kasos bei plaukų pynės. Kadangi visais laikais šukuosenų menas buvo labiai susijęs su architektūra, tai, galima teigti, kad tobulėjant architektūrai šukuosenos taip pat darėsi vis sudėtingesnės. Jau senovės egiptiečių perukai buvo daromi iš smulkiai supintų kaselių. Archaikos laikotarpiu vyriškos šukuosenos, pasižymėjusios linijų ir siluetų paprastumu, taip pat buvo daromos is supintų kasų, kurios buvo sudėliojamos į kuodelius.
Įvairios pynės bei kasos visais laikais buvo madingos tik tobulėjo jų atlikimo technika. Šiandieninės merginos taip pat nevengia plaukų kaip nors supinti ar įdomiau surišti. Visų pirma, tokias šukuosenas visada patogu nešioti ir plaukai neužkrenta ant veido, paslėpdami gražias akis, o visų antra, idomiai supintos kaselės visada patraukia aplinkinių dėmesį. Taip pat tokia šukuosena gelbsti šiltuoju metų laiku, o ypač vasarą. Tvarkingai supintos afrikietiškos kaselės nereikalauja daug dėmesio beto ir suteikia egzotišką išvaizdą. Na o gražiai supinti ,,drakoniukai" gelbsti nuo saulės kaitros.
Kad supinti plaukai gražiai atrodytų, būtina juos tinkamai prižiūrėti, naudoti tinkamas kosmetines priemones. Taip pat kiekviena šukuosena turi būti parinkta pagal individualaus žmogaus veido bruožus bei derėti su apranga, makiažu.
Taigi, kadangi šių dienų mergina arba moteris trokšta atrasti kažką neatrastą, pabandyti naujoves, ir galbūt net pasisemti idėjų iš jau praėjusių laikų, šio darbo tikslas: sukurti ir įgyvendinti šukuosenų kolekciją su įvairiais plaukų pynimo elementais.

Uždaviniai:
• Išanalizuoti įvairius plaukų pynimo būdus.
• Aprašyti technologinių procesų charakteristiką.
• Išanalizuoti modelių plaukų struktūrą bei veido formas.
• Parinkti individualiam klientui kosmetines medžiagas bei jas rekomenduoti.
• Sukurti šukuosenų kolekciją panaudojant įvairius plaukų pynimo būdus.

Darbą sudaro: įvadas, 3 skyriai išvados ir rekomendacijos, naudotos literatūros sąrašas, darbo rezultatų pristatymas. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasMados kursinis darbas
KategorijaMada ir drabužiai
TipasKursiniai darbai
Apimtis23 puslapiai 
Dydis2.29 MB
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasDizaino ir technologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Sukuosenu dizainas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Pasidalink su draugais