Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Statistika>Ekonominė statistika>Statistinis tyrimas: asmeninių ir namų ūkio reikmenų taisymo paslaugų teikimo Vilniaus apskrityje ir jos savivaldybėse 2001-2006 metais

Statistinis tyrimas: asmeninių ir namų ūkio reikmenų taisymo paslaugų teikimo Vilniaus apskrityje ir jos savivaldybėse 2001-2006 metais

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334
Aprašymas

Asmeninių ir namų ūkio reikmenų taisymo paslaugų teikimo Vilniaus apskrityje ir jos savivaldybėse 2001-2006 metais, statistinis tyrimas. Įvadas. Tikslas įvertinti asmeninių ir namų ūkio reikmenų taisymą Vilniaus apskrityje ir jos savivaldybėse. Asmeninių ir namų ūkio reikmenų taisymo paslaugų teikimo Vilniaus apskrityje ir jos savivaldybėse teorinis pagrindimas. Statistinės lentelės. Grafikai. Formulių naudojimas atliekant statistinį tyrimą. Santykiniai dydžiai. Vidutiniai dydžiai. Variacijos rodikliai. Dinamikos eilučių rodikliai. Dinamikos eilučių prognozavimas. Asmeninių ir namų ūkio reikmenų taisymo paslaugų teikimo Vilniaus apskrityje ir jos savivaldybėse statistinio tyrimo rezultatai 2001-2006 metais. Išvados.

Ištrauka

"Status" išvertus iš lotynų kalbos reiškia valstybę. Būtent statistika atspindi šalies mokslo laimėjimus, ekonominį lygį, mąstymo kultūrą. Statistiniai duomenys reikalingi visiems – eiliniam Lietuvos piliečiui, inžinieriui, fizikui, medikui ar politikui. Statistinio tyrimo tikslas yra apibendrintų duomenų gavimas ir siekimas atskleisti tų reiškinių visumos bendrąsias savybes konkrečiomis vietos ir laiko sąlygomis.
Šio kursinio darbo ekonominės statistikos tyrimo objektas - paslaugų įmonės bei jų skaičius. Plačiau tirsime asmeninių ir namų ūkio reikmenų taisymą Vilniaus apskrityje ir jos savivaldybėse nuo 2001 iki 2006 m. Statistiniai duomenys yra paimti iš Lietuvos respublikos statistikos departamento tinklalapio duomenų bazės (http://www.stat.gov.lt/lt/.). Duomenys buvo apdoroti Microsoft Office Excel programa ir tik tada perkelti į Statistics paketą.
Šio kursinio darbo tikslas įvertinti asmeninių ir namų ūkio reikmenų taisymą Vilniaus apskrityje ir jos savivaldybėse.
Uždaviniai:
1. Ištirti, išanalizuoti, įvertinti, sistematizuoti šių paslaugų įmonių skaičiaus dinamines eilutes ir nustatyti dinamikos rodiklio kitimo tendencijas.
2. Nustatyti asmeninių ir namų ūkio reikmenų taisymo paslaugas teikiančių įmonių Vilniaus apskrityje ir jos savivaldybėse tarpusavio ryšio analizę ir nustatyti ryšio formą, kryptį bei stiprumą.
3. Išanalizuoti šių įmonių pasiskirstymą bei nustayti asmeninių ir namų ūkio reikmenų taisymo paslaugas teikiančių įmonių proporcijas Vilniaus apskrityje ir jos savivaldybėse.
4. Atlikti retrospektyvinę paslaugų įmonių skaičiaus kitimo analizę ir remiantis ja prognozuoti rodiklio kitimą 2007-2008 metų laikotarpiu.
Šio kursinio darbo tyrimo metodas : kontentinė analizė.
Kursinis darbas susideda iš trijų pagrindinių dalių:
Pirmoji dalis, tai teorinė, kurioje statistikos teorijos pagrindimas bei statistinio tyrimo metu panaudotų grafikų pateikimas, statistinių lentelių pateikimo reikalavimai ir formulių aprašymai.Šioje dalyje išnagrinėsime naudotą literatūrą, palyginsime skirtingų autorių nuomones.
Antroji dalis, tai analitinė- projektinė dalis, kurioje apžvelgta visa darbo eiga, grafikai, lenteles, su Statistics paketu.
Trečioji dalis - praktinė ir joje pateikiami statistinio tyrimo darbo rezultatai bei komentarai. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasEkonominės statistikos kursinis darbas
KategorijaStatistika >  Ekonominė statistika
TipasKursiniai darbai
Apimtis32 puslapiai 
Dydis1.24 MB
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Statistinis tyrimas asmeniniu ir namu ukio reikmenu taisymo paslaugu teikimo Vilniaus apskrityje ir jos savivaldybese 2001 2006 metais [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Kursiniai darbai
  • 32 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • Vaitkevičius
Pasidalink su draugais