Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Pedagogika>Mokslas ir švietimas>Švietimo įstaigų įvertinimas Šiaulių mieste

Švietimo įstaigų įvertinimas Šiaulių mieste

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324
Aprašymas

Įvadas. Švietimo sistema. Švietimo programos apibrėžimas. Švietimo lygmenys. Įstaigos, "saugančios" Lietuvos švietimą. Mokytojo vaidmuo mokymo ir mokymosi procese. Mokytojo vaidmuo ugdant mokinių kompetencijas. Pamokos modelis. Sėkmingos pamokos dėmenys. Dviejų Šiaulių miesto gimnazijų palyginimai. Juliaus Janonio gimnazija. Šiaulių Universiteto gimnazija. Problemos. Mokinių apklausos analizė. Išvados. Priedas.

Ištrauka

Mes paruošėme kursinį darbą tema "Švietimo įstaigų įvertinimas Šiaulių mieste". Mūsų darbo tikslas yra įvertinti Šiaulių miesto švietimo įstaigas, įsigilinti į didžiausias problemas, išanalizuoti švietimo įstaigas mokinių atžvilgiu, ištirti aplinką, kurioje dirba ir mokosi mokiniai ir mokytojai, ją išanalizuoti pritaikius anketų metodą. Mes atlikome tyrimą dvejose Šiaulių miesto gimnazijose ( Juliaus Janonio ir Šiaulių universiteto gimnazijose). Tyrimui atlikti buvo apklaustos dvi abiturientų klasės.
Mūsų tikslas yra išanalizuoti tipinio pamokos modelio problemas ir pateikti jo galimus sprendimo būdus. Vienas iš jų būtų įsigilinimas į mokinio aktualijas ir bandyti pritaikyti savo pamoką, kad ji mokiniui sietųsi su jo kasdieniu gyvenimu. Taip pat kalbėsime apie mokytojų kompetencijos trūkumą, supažindinsime su Lietuvos švietimą prižiūrinčiomis įstaigomis. Palyginsime pasirinktų gimnazijų vizijas, misijas, tikslus ir uždavinius. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasMokslo ir švietimo kursinis darbas
KategorijaPedagogika >  Mokslas ir švietimas
TipasKursiniai darbai
Apimtis22 puslapiai 
Dydis56.2 KB
Švietimo institucijaŠiaulių Universitetas
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Svietimo istaigu ivertinimas Siauliu mieste [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Kursiniai darbai
  • 22 puslapiai 
  • Šiaulių Universitetas / 1 Klasė/kursas
  • Svirskienė
Pasidalink su draugais