Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Mechanika>Kinematika>Automobilių remonto baro rekonstrukcija ir jos darbo perspektyvos: UAB "Dizrida"

Automobilių remonto baro rekonstrukcija ir jos darbo perspektyvos: UAB "Dizrida"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849505152
Aprašymas

Anotacija. Summary. Įvadas. Autoserviso veiklos galimybės ir apribojimai. Autoserviso veiklos analizė. Teikiamų paslaugų charakteristika. Ilgalaikis turtas. Personalas. Rinkos tyrimas. Išorinė aplinkos analizė. Vartotojų analizė. Autoserviso tikslai ir uždaviniai. Technologinis autoserviso skaičiavimas. Pradiniai duomenys. Metinė darbų apimtis. Darbų imlumų nustatymas. Pagalbinių darbų metinė apimtis. Darbininkų kiekio skaičiavimas. Darbininkų metinio laiko fondo skaičiavimas. Technologinių įrenginių metinio laiko fondo skaičiavimas. Darbininkų rankiniams darbams skaičiavimas. Pagalbinių darbininkų skaičius. Inžinerinių-techninių, tarnautojų ir vadovaujančių darbuotojų skaičius. Darbo vietų skaičiavimas. Technologinių įrenginių parinkimas. Patalpų plotų skaičiavimas. Pagrindinių patalpų ploto skaičiavimas. Pagalbinių patalpų ploto skaičiavimas. Automobilių stovėjimo aikštelės ploto skaičiavimas. Autoserviso rodikliai. Darbų organizavimas autoservise. Struktūra ir valdymas. Paslaugų organizavimas. Automobilių variklių taisymo technologinis procesas. Paslaugų struktūra. Aplinkosauga autoservise. Gamybos atliekų pobūdis ir kiekiai. Nuotekų valymas. Gamybos atliekų surinkimas. Darbų sauga autoservise. Darbų saugos būklės analizė. Darbų saugos reikalavimai teritorijai ir patalpoms. Priešgaisrinė sauga. Darbų sauga dirbant su įvairiais technologiniais įrenginiais. Patalpų techninis apšviestumas. Technologinio įtaiso konstravimas. Įtaiso pagrindimas. Įtaiso schema. Analogų apžvalga. Įrenginio veikimo principas. Pagrindinių elementų atsparumo skaičiavimai. Ekonominis pagrindimas. Gamybos kaštai, savikainos kalkuliacija. Paslaugos kainos nustatymas. Išvados. Anketa.

Ištrauka

Mano diplominio darbo tema UAB "Dizrida" variklių remonto baro rekonstrukcija. Rekonstrukcija, tai naujų variklio remonto įrengimų pirkimas, naujų technologijų diegimas.
Dabartiniu metu į Lietuvą įvežama vis daugiau padėvėtų ir techniškai netvarkingų automobilių. Dažniausiai tai būna seni automobiliai. Smulkūs variklių gedimai, skatina vairuotojus remontuoti savo automobilius.
Vakarų Europos gamintojų automobiliai yra gana aukštos kokybės, tačiau varikliai genda ne tik dėl gamintojo kaltės bet ir netinkamos eksploatacijos, tai laiku nepakeisti tepalai ar trūkumas darbinių skysčių, bei nepakankama priežiūra kitiems variklio agregatams. Dėl to ir reikalingas variklių remontas, automobiliams eksploatuojamiems Lietuvos keliuose. Kartais ir naujam automobiliui reikalingas remontas.
Daugiausia dėmesio automobilių variklių remonto bare bus skiriama gerų darbo rezultatų siekimui. Bus stengiamasi naudoti tik žinomų firmų detales.
Kur tik eksploatuojamiem automobiliam ateityje bus reikalinga automobilių remonto paslaugų. Visų pirmą, įmonės siūloma paslauga bus reikalinga, nes automobilių skaičius didėja, o tuo tarpu didėja gedimų.
UAB "Dizrida" teikiamas paslaugos, lyginant su konkurentais, turės daug daugiau pranašumų, nes įmonėje naudosime naujus įrengimus ir kokybiškas detales. Dauguma iš konkurentų yra įsikūrę jau seniai, todėl naudoja senus įrengimus, senas technologijas, o taip pat negalima pasiekti tokios kokybės, kurią stengsimės pasiekti mes.
Automobilių remonto paslaugos kainą nustatysime atsižvelgiant į savikainą, paklausą ir konkurentų kainas.
Automobilių variklių remonto paslauga bus skirta visiems Kauno ir Kauno rajono gyventojams. Tai vidutines pajamas turintys ir pasiturintys vairuotojai.
UAB "Dizrida" automobilių remonto baro rekonstrukcijai reikės apie 40 000 litų. Visus šiuos pinigus planuojama gauti iš Vilniaus banko kaip paskolą 3 metams su 12% palūkanų – kasmet reikės mokėti po 13000 litų už kreditą, plius 12% palūkanų.
Visas remonto paslaugas atliks aukštos kvalifikacijos darbininkai, naudodamiesi įžymių ir patikimų firmų įrengimais ir prietaisais.
Visą pelną naudosime įmonės teikiamų paslaugų apimčiai padidinti. Gal būt nemažai pelno skirsime dar naujesnių įrengimų pirkimui. Naujovių taikymas darbe turi didelį pranašumą.
UAB "Dizrida" pirmaisiais rekonstrukcijos metais planuojama suremontuoti 1112 automobilių per metus. Antraisiais metais planuojama padidinti aptarnaujamų automobilių skaičių iki 5%, o trečiaisiais – iki 8%, kartu didinant įmonės grynąjį pelną. Teikiamų paslaugų skaičių stengsimės padidinti atidavus bankui paskolą, priimant į darbą keletą kvalifikuotų darbininkų.
Planuojama, kad po 1 metų, įmonė atsipirks ir pradės gauti pelną. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasKinematikos diplominis darbas
KategorijaMechanika >  Kinematika
TipasDiplominiai darbai
Apimtis53 puslapiai 
Literatūros šaltiniai11
Dydis118.16 KB
Autoriusaivaras
Viso autoriaus darbų4 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaAlytaus kolegija
FakultetasInžinerijos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Automobiliu remonto baro rekonstrukcija [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+2
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą