Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Informatika>Programos>.Net platformos tarpinio kodo užslėpėjai

.Net platformos tarpinio kodo užslėpėjai

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344
Aprašymas

.Net platformos tarpinio kodo trūkumai saugumo srityje. Tarpinio kodo skaitomumas. Intelektuali nuosavybė. .Net platformos tarpinio kodo užslėpėjai. Matematinis kodo užslėpėjų pagrindimas. Pagrindiniai kodo užslėpėjų uždaviniai. Leksinis transformavimas. Valdymo transformacijos. Duomenų transformacija. Kodo užslėpėjų trūkumai. .NET platformos CLI PE/COFF rinkmenos fizinė struktūra. CLI PE/COFF rinkmenos struktūra. Meta duomenų struktūra. Esamų įrankių analizė. Programos kodo atgaminimas. Tarpinio kodo užslėpėjai. Programos logikos užslėpimas. Originalaus ir užslėpto kodo efektyvumas. Išvados. Reziumė.

Ištrauka

.Net platforma pateikė daug naujovių. Ši platforma pasiūlė suderinamumą tarp atskirų programavimo kalbų, palengvino sąsajas su duomenų bazėm, taip pat pagerino programų saugumą. Naudojant šios platformos teikiamas galimybes buvo palengvintas programuotojų darbas ir t.t. Vienas iš pagrindinių šios platformos minusų yra jos tarpinio kodo paprastumas. Tai kelia nerimą ne vienai kompanijai, nes įdėtos investicijos kuriant naujus algoritmus ir procesus, gali būti lengviau pasisavintos kitų šalių.
Išeitį pasiūlo kodo užslėpėjų gamintojai, kurių įrankių dėka galima užslėpti programos logiką ir labiau sumaišyti tarpinį kodą taip apsunkinant asmenų, kurie bando išnagrinėti programos veikimą pagal jos tarpinį kodą, darbą.


• Ištirti tarpinio kodo trūkumus saugumo srityje.
• Ištirti tarpinio kodo trūkumų priežastis.
• Išanalizuoti kodo užslėpėjų teikiamą nauda.
• Susipažinti su kodo užslėpėjų funkcijomis ir kaip jie tai realizuoja.

.Net platformai skirtos programos vykdomos virtualios mašinos pagalba, todėl tos programos yra sukompiliuojamos į tarpinį kodą. Tarpiniame kode yra saugomi ne tik programos logika, bet ir jos meta-duomenys, kurie apibūdina programos paketo modulius ir jų atvirai prieinamus bei privačius metodus.

.Net platformos tarpinis kodas yra lengvai skaitomas ir suprantamas. Naudojant Microsoft įmonės sukurtą įrankį ildasm galima tarpinį kodą perversti į tarpinę kalbą msil (Microsoft intermediate language). Iš pirmo žvilgsnio atrodytų, jog tai neturėtų sukelti pakankamai daug problemų, nes ir seniau buvo panašių įrankių, kurių pagalba buvo galima perversti mašininį kodą į žemojo lygio asembler kalbą. Problematiška yra tai, jog .Net platformoje moduliai patys save apsirašo meta-duomenų pagalba ir visa informacija, kuri turėtų būti užslėpta [Fee03], yra lengvai prieinama kiekvienam. Panagrinėkime vieną pavyzdį, kuriuo bus demonstruojama tarpinio kodo skaitomumas. Iš pradžių parašykime prgramą (1 pavyzdys) kuri nieko realiai nedaro, bet jos metodai yra informatyvūs. Sukompiliavus šią programą įrankio ildasm pagalba perverčiame pirmosios programos tarpinį kodą į msil kalbą. Kaip matome šis įrankis mums pateikia visus programos modulyje esančiu metodus (2 pavyzdys). ...

Rašto darbo duomenys
DalykasProgramų diplominis darbas
KategorijaInformatika >  Programos
TipasDiplominiai darbai
Apimtis43 puslapiai 
Dydis326.85 KB
Švietimo institucijaVilniaus Universitetas
FakultetasMatematikos ir informatikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word net platformos tarpinio kodo uzslepejai [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Pasidalink su draugais