Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Testai

Testai (296 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Lietuva ir pasaulis po Antrojo pasaulinio karo

  Testas. Parinkti po vieną teisingą atsakymą. Antroji Sovietinė okupacija Lietuvoje tęsėsi. Lietuvoje partizaninis karas baigėsi. "Lietuvos Katalikų bažnyčios kronikos". Helsinkio grupė. Kuris įvykis buvo oficialiai pripažintas SSRS. Kuris teiginys – neteisingas. Lietuvos nepriklausomybės nesiekė. Kas lėmė SSRS iširimą. Kuris teiginių neatspindi SSRS padėties antroje XX amžiaus pusėje. Sudėliokite SSRS vadus chronologine tvarka. Naudodamiesi šaltiniais ir žiniomis, atlikite užduotis. Atsakymai.
  Istorija, testas(4 puslapiai)
  2008-03-03
 • Lietuva ir pasaulis XIX amžiuje

  20 klausimų istorijos testas su pateiktais atsakymais.
  Istorija, testas(5 puslapiai)
  2006-01-03
 • Lietuvių kalba (10)

  30 klausimų lietuvių kalbos testas. Pateikti atsakymai. Lietuvių kalbos istorija.
  Lietuvių kalba, testas(4 puslapiai)
  2008-10-23
 • Lietuvių kalba (7)

  15 klausimų testas. Atsakymai. Kryžiažodis. Netaisyklingų sakinių taisymas. Atsakymai.
  Lietuvių kalba, testas(7 puslapiai)
  2006-03-14
 • Lietuvių kalbos mokslinio tyrimo pradžia

  Dešimties klausimų lietuvių kalbos testas. Teisingi atsakymai.
  Kalbų studijos, testas(2 puslapiai)
  2006-05-12
 • Lietuvos Didžioji Kunigaikštystė Vytauto ir Jogailos laikais

  Šaltiniai. 20 klausimų testas. Atsakymai.
  Lietuvos istorija, testas(5 puslapiai)
  2007-05-04
 • Lietuvos didžioji kunigaikštystė XIII-XV amžiuje

  20 klausimų Lietuvos istorijos testas. Teisingi atsakymai.
  Lietuvos istorija, testas(1 puslapis)
  2009-05-13
 • Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės didieji mūšiai XIII - XVI amžiaus

  15 klausimų istorijos testas. Šaltiniai. Klausimai. Atsakymai. Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės (LDK) didieji mūšiai XIII - XVI amžiaus. Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės (LDK) valstybės mūšiai.
  Lietuvos istorija, testas(3 puslapiai)
  2007-05-04
 • Lietuvos istorija (7)

  Istorijos testas su teisingais atsakymais.
  Lietuvos istorija, testas(3 puslapiai)
  2006-02-10
 • Lietuvos Respublikos konstitucija (2)

  50 klausimų politologijos testas. Atsakymai. Lietuvos Respublikos konstitucijos testas.
  Politologija, testas(7 puslapiai)
  2009-02-11
 • Lietuvos Respublikos konstitucija (3)

  20 klausimų politologijos testas. Atsakymai. Lietuvos Respublikos konstitucijos testas.
  Politologija, testas(4 puslapiai)
  2009-05-05
 • Lietuvos valstybė nuo susidarymo iki Liublino unijos

  20 klausimų Lietuvos istorijos testas. Teisingi atsakymai.
  Lietuvos istorija, testas(4 puslapiai)
  2006-05-02
 • Litauen (3)

  20 klausimų vokiečių kalbos testas apie Lietuvą.
  Vokiečių kalba, testas(3 puslapiai)
  2007-03-05
 • Literatūra (7)

  11 klasės literatūros kartojimo testas. Atsakymai. Koks literatūros žanras XIX amžiaus viduryje tapo populiariausias visoje Europoje? Žymiausia lietuvių realizmo atstovė. Apysaka, kurią parašė J. Biliūnas. Koks pasakojimo būdas būdingas Biliūno kūrybai? Kada susiformavo pirmoji neoromantikų karta? Ignas Šeinius buvo... Kaip charakterizuojamas lietuvis Juozo Tumo–Vaižganto "Pragiedruliuose"? Kas pasakė šiuos žodžius: "O man visi geri ir visus myliu, bile tik dirbtų ir tarnautų Lietuvos pažangai"? Kuo domėjosi ir apie ką rašė V. Krėvė? Kurios iš šių dalių nėra kūrinyje "Skirgaila"? Vinco Mykolaičio–Putino "Tarp dviejų aušrų" tai... Romane "Altorių šešėly" Liudas Vasaris sprendžia svarbiausią problemą... Kas būdinga ekspresionizmui? Kas yra groteskas? Kur savo gyvenimo pabaigoje gyveno J. Savickis? Futuristai. Poetas, dramaturgas, kurio vardas labiausiai siejamas su lietuviškuoju avangardizmu. Kas paskelbė manifestą "Mes pasiryžom"? Iš kurio eilėraščio šis posmas... Į eilėraščių rinkinį "Anksti rytą" S. Nėris sudėjo...
  Literatūra, testas(3 puslapiai)
  2009-03-28
 • Maistas

  106 klausimų testas apie maistą. 1. Kokios uogos mažina galvos, sąnarių skausmus, mažina cukraus kiekį kraujyje? 2. Kokios uogos pasižymi bakterijas naikinančiomis savybėmis, todėl ilgai negenda, trintos su medumi ypač tinka peršalimo ligoms gydyti? 105. Kaip vadinamas priedas prie mėsos ir žuvų patiekalų? 106. Kas ir kada pirmą kartą į Europą atgabeno kalakutus?
  Kulinarija, testas(17 puslapių)
  2006-05-30
 • Maisto medžiagos ir virškinimas

  Maisto medžiagos. 9 užduotys. Baikite pildyti schemą. Užpildykite lentelę. Atsakykite į klausimus. Kas, gamintojai ar vartotojai, gali pasigaminti organinių medžiagų iš neorganinių? Kokią medžiagą pasigamina augalai fotosintezės būdu? Iš kokios medžiagos sudaryta augalinės ląstelės sienelė? Kokia maisto medžiaga yra krakmolas, celiuliozė? Kaip vadinama gyvūniniuose riebaluose randama medžiaga, kuri gali nusėsti ant kraujagyslių iš vidinės pusės ir jas užkimšti? Užpildykite lentelę. Paaiškinkite sąvokas: Virškinimas, Fermentas, Virškinamasis traktas. Užpildykite lentelę. Atsakykite į klausimus. Kaip prižiūrėti dantis? Kur prasideda maisto virškinimas? Maistas nepatenka nei į kasą, nei į kepenis. Kaip šie organai padeda virškinti? Kodėl tigrų ir liūtų labai gerai išvystyti iltiniai dantys? Kodėl būtina gerai sukramtyti maistą? Į ką reikėtų atkreipti dėmesį pasirenkant dantų pastą? Kodėl dantų priežiūrai neužtenka vien šepetėlio ir dantų pastos? Atlikite užduotis. Įrašykite virškinamojo trakto dalių pavadinimus. Prie trakto dalių pavadinimų parašykite jų funkcijas. Kur gaminasi skrandžio sultys? Tulžis? Kasos sultys? Organą, kuriame gaminasi tulžis nuspalvinkite geltona spalva. Organą, kuriame virškinami tik baltymai nuspalvinkite mėlynai. Organą, kurio sulčių fermentai skaido baltymus, riebalus ir angliavandenius nuspalvinkite žaliai. Organą, kuris gamina riebalus virškinančią medžiagą pažymėkite pliusu. Žarnyno dalį, kurioje vyksta aminorūgščių, glicerolio, riebalų rūgščių ir gliukozės įsiurbimas į kraują nuspalvinkite raudonai. Žarnyno dalį, kurioje formuojasi išmatos ir įsiurbiamas vanduo nuspalvinkite rudai. Atlikite užduotis. Prie rodyklių surašykite dantų pavadinimus, kurie yra rodomi. Dantis, kurie praradę savo funkciją žmogaus organizme nuspalvinkite juodai. Dantis, kurie skirti maistui atkąsti nuspalvinkite mėlynai. Dantis, kurie skirti maistui susmulkinti nuspalvinkite žaliai. Kam skirti dantys? Surašykite danties dalis. Kaip genda dantys? Kas yra dantų apnašos? Atsakymai.
  Biologija, testas(4 puslapiai)
  2010-08-24
 • Makroekonomika (29)

  Makroekonomikos testai. Temos: Makroekonomikos mokslas, dydžiai. Nacionalinės pajamos. Ekonomikos augimas. Nedarbas. Pinigai ir infliacija. Atvira ekonomika. Ekonominiai svyravimai. Visuminė paklausa. Visuminė paklausa atviroje ekonomikoje. Visuminė pasiūla. Makroekonominė politika. Vartojimas. Valstybės skola. Investicijos. Pinigų pasiūla ir pinigų paklausa.
  Makroekonomika, testas(50 puslapių)
  2006-04-12
 • Makroekonomika (83)

  13 testų ir uždavinių su atsakymais. 1 tema. Įvadas į makroekonomiką. 2 tema. Nacionalinis produktas ir pajamos. 3 tema. Įvadas į visuminę pasiūlą ir paklausą. Klasikinė ir keinsistinė pusiausvyra. 4 tema. Vartojimas ir taupymas. 5 tema. Investicijos. 6 tema. Valstybės sektorius. Valstybės išlaidos, mokesčiai ir fiskalinė politika. 7 tema. Biudžeto deficitas ir valstybės skola. 8 tema. Atvira ekonomika. 9 tema. Pinigų politika. 10 tema. Ūkinės veiklos ciklai. 11 tema. Nedarbas. 12 tema. Infliacija. 13 tema. Ekonomikos augimas. Atsakymai.
  Ekonomika, testas(29 puslapiai)
  2010-01-14
 • Matematika (23)

  103 klausimų matematikos testas su teisingais atsakymais.
  Matematika, testas(10 puslapių)
  2006-05-09
 • Matematika (39)

  10 klausimų matematikos testas. Atsakymai.
  Matematika, testas(2 puslapiai)
  2006-12-21
Puslapyje rodyti po