Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Testai

Testai (296 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Jonas Biliūnas (5)

  20 klausimų testas apie Jono Biliūno biografiją ir kūrybą.
  Lietuvių literatūra, testas(3 puslapiai)
  2006-09-28
 • Judėjimo aparatas ir raumenys

  Judėjimo ir atramos aparatas. Judėjimo organus sudaro. Griaučių funkcijos. Kodėl žmogui senstant, kaulai darosi trapūs? Kaulų sandara. Kaip skirstomi žmogaus kaulai pagal formą? Kur susidaro raudonosios kraujo ląstelės? Išvardinti kaulų jungtis ir pateikti pavyzdžių. Išvardinti viršutinių galūnių griaučius. Išvardinti kaukolės kaulus. Sąnario sandara. Raumenys. Raumenų funkcijos. Raumeninių audinių rūšys ir jų veikla. Kaip raumenys tvirtinasi prie kaulų ir ką atlieka antagonistinėmis poromis dirbantys raumenys? Kaip gyvūnai gauna judėjimui reikalingą energiją? Aprašyti griaučių skersaruožio audinio susitraukimą. Išvardinti svarbiausius žmogaus raumenis.
  Biologija, testas(4 puslapiai)
  2009-05-26
 • Jungtinės Amerikos Valstijos (JAV) (3)

  30 klausimų geografijos testas su atsakymais.
  Regioninė geografija, testas(5 puslapiai)
  2005-06-06
 • Kalbos kultūra (16)

  2 kalbos kultūros testai su atsakymais.
  Kalbos kultūra, testas(3 puslapiai)
  2006-03-28
 • Kalbotyra (8)

  20 klausimų kalbotyros testas. Teisingi atsakymai.
  Kalbų studijos, testas(3 puslapiai)
  2006-05-21
 • Karboksirūgštys. Esteriai. Riebalai

  28 klausimų chemijos testas su atsakymais.
  Chemija, testas(3 puslapiai)
  2005-06-07
 • Kirmėlės

  15 klausimų biologijos testas. Kirmėlės. Testas. Teisingi atsakymai pabraukti.
  Zoologija, testas(2 puslapiai)
  2007-05-09
 • Klinikinis laboratorinis kraujo tyrimas ir jo diagnostinė reikšmė

  29 klausimų testas. Klausimynas iš klinikinės biochemijos savarankiško darbo užduočių. Kodėl reikia atlikti bendrą kraujo tyrimą. Kas nurodoma bendro kraujo tyrimo atsakyme. Kokie yra pagrindiniai reikalavimai pacientui besiruošiančiam atlikti bendrą kraujo tyrimą. Su kokiu dažu visi kraujo mėginiai yra inkubuojami. Kaip turi būti laikomi mėgintuvėliai su krauju. Kas nustatoma atlikus bendrą kraujo tyrimą. Kokią reikšmę turi klinikinis kraujo tyrimas. Sumažėjus eritrocitų (RBC) (raudonųjų kraujo kūnelių) kiekiui, prasideda. Kada geriausia imti kraują tyrimams. Koks yra patikimiausias kraujo tyrimo rodiklis. Eritrocitai yra. Kokia yra moterų eritrocitų skaičiaus norma. Kokia yra vyrų eritrocitų skaičiaus norma. Kokioje padėtyje turi būti imamas eritrocitų ėminys. Eritrocitų skaičių didina. Eritrocitų skaičių mažina. Eritrocitozė tai. Ar eritrocitų skaičius priklauso nuo amžiaus ir lyties. Kas yra hemoglobinas. Hemoglobino koncentracijos diagnostinei reikšmei interpretacija tokia. Kas tai hematokritas. Išvardinkite 5 veiksnius mažinančius hematokritą. Kada fiziologiškai padidėja ENG. Kokia yra trombocitų funkcija. Kur yra trombocitų atsargos. Kokia yra suaugusiojo trombocitų norma. Kaip vadinamas leukocitų skaičiaus padidėjimas. Leukocitų norma (suaugusiųjų). Normaliai leukocitų skaičius svyruoja paros bėgyje ir pasiekia maksimumą.
  Medicina, testas(5 puslapiai)
  2008-11-19
 • Kompiuteriniai tinklai

  12 klausimų testas su pateiktais atsakymais.
  Kompiuteriai, testas(2 puslapiai)
  2006-01-19
 • Konflikto psichologija

  20 klausimų psichologijos testas. Atsakymai.
  Psichologija, testas(4 puslapiai)
  2007-03-15
 • Kraujas ir kraujagyslės

  15 klausimų testas. Teisingi atsakymai.
  Fiziologija, testas(2 puslapiai)
  2006-04-05
 • Krikščionybė Romoje

  18 klausimų istorijos testas. Šaltiniai. Klausimai. Atsakymai.
  Visuotinė istorija, testas(3 puslapiai)
  2007-05-04
 • Kryžiaus žygiai. Krikščionybė

  20 klausimų istorijos testas su atsakymais.
  Visuotinė istorija, testas(3 puslapiai)
  2005-04-12
 • Kultūros epochos

  20 klausimų testas su pateiktais atsakymais.
  Visuotinė istorija, testas(3 puslapiai)
  2005-12-23
 • Kvėpavimas (6)

  20 klausimų biologijos testas. Pažymėti teisingi atsakymai.
  Biologija, testas(2 puslapiai)
  2006-12-08
 • Kvėpavimas ir šalinimo sistema

  Atlikite užduotis. Kokia žmogaus organizmo organų sistema pavaizduota? Išvardinkite pažymėtas organų sistemos dalis. Apie kokią dalį kalbama? Raumuo, skiriantis pilvo ertmę nuo krūtinės ląstos. Iš kremzlinių pusžieddžių sudarytas vamzdelis. Du vamzdeliai, kurie baigiasi pūslelėmis. Pūslelės apraizgytos kapiliarais. Kodėl po vandeniu narai naudoja deguonies įrangą? Kam reikalingas kvėpavimas? Kokia nosies ertmės paskirtis? Trachėjos? Atlikite užduotis. Kaip vadinama ši pūslelė? Kur ji yra? Kokia jos paskirtis? Prie rodyklių parašykite, kokių medžiagų mainai vyksta. Kaip vadinamos kraujo ląstelės pavaizduotos šiame piešinyje? Kokia jų paskirtis? Kokiai organų sistemai priklauso šios pūslelės? Kur keliauja medžiaga atiduota į kraują, toliau? Kur keliauja iš kraujo atiduota medžiaga, toliau? Ar galime teigti, kad šios kraujo ląstelės tai eritrocitai? Kodėl? Atsakykite į klausimus. Kokiame organoide yra išlaisvinama energija iš maisto medžiagų? Kaip vadinamas šis procesas? Parašykite kvėpavimo reakcijos formulę. Parašykite tris pavyzdžius, kam naudojama viduląstelinio kvėpavimo metu išlaisvinta energija. Užpildykite lentelę. Atsakykite į klausimus. Kaip kvėpuoja vienaląsčiai? Kaip kvėpuoja žuvys? Ar augalui reikalingas deguonis? Jei taip, tai kam? Ar augalo šaknim reikalingas deguonis? Kas būtų jei augalo šaknų ląstelės jo negautų? Parašykite fotosintezės reakciją. Parašykite kvėpavimo reakciją. Kokiame ląstelės organoide vyksta fotosintezė? Kvėpavimas? Kokiose ląstelėse (augalinėse ar gyvūninėse) vyksta kvėpavimas? Fotosintezė? Atlikite užduotis. Kokia žmogaus organizmo sistema pavaizduota? Įvardinkite jos dalis. Kaip iš žmogaus organizmo pašalinamas anglies dioksidas? Kas vyksta kepenyse? Atsakykite į klausimus. Iš ko sudaryti inkstai? Kas vyksta inkstuose? Kur kaupiasi šlapimas? Kur susidaro šlapalas? Kas yra amoniakas? Atlikite užduotis. Koks žmogaus kūno sluoksnis pavaizduotas? Įvardinkite numerėliais (1-3) pateiktas dalis. Kokių medžiagų šalinimas vyksta šiuo žmogaus kūno sluoksniu? Kas yra prakaitavimas? Pro kokius organus žmogaus organizme šalinamas vanduo? Užpildykite lentelę. Atsakykite į klausimus. Kaip medžiai atsikrato švino, kuris per vasarą nusėda į augalo lapus? Kokie pakitimai vyksta rudenį lapo ląstelėse? Kaip augalai šalina deguonį ir anglies dioksidą? Kokios ląstelės anglies dioksidą dar panaudoja fotosintezei? Kaip augalo ląstelėse susidaro deguonis? Kaip augalo ląstelėse susidaro CO2? Kaip vadinamas vandens garinimas pro lapus? Kokią dieną garinimas vyksta sparčiau? Kodėl? Kam reikalingi sakai medžiams? Atsakymai.
  Biologija, testas(5 puslapiai)
  2010-08-25
 • Ląstelė (3)

  Biologijos testas. Atsakykite į klausimus ir parašykite ląstelės organoidų pavadinimus. Užpildykite lentelę. Augalinėje ar gyvūninėje ląstelėje yra šie organoidai? Atlikite užduotis. Nurodyk tris augalo ir gyvūno ląstelių skirtumus. Pateik žmogaus organų ir organų sistemų pavyzdžių. Išvardink pagrindinius augalo organus ir jų funkcijas. Nurodyk konkrečių medžiagų, kurios į ląstelę patenka difuzijos būdu. Paaiškink, kodėl didelės koncentracijos tirpale agurkai susiraukšlėja. Pabaikit sakinius. Parašykite formule: Vanduo, Anglies dioksidas, Deguonis. Užpildykite lentelę. Kas sudaro šias organų sistemas? Virškinimo sistema. Kraujotakos sistema. Nervų sistema. Atsakykite į klausimus. Kokios medžiagos patenka iš ląstelių į kraują? Kokios medžiagos patenka iš kraujo į ląsteles? Į kokį vandenį reikėtų įdėti bulvės juostelę, kad į ją judėtų vanduo? Kad judėtų iš jos? Kaip vadinamas skystas audinys (raudonos spalvos pas žmogų)? Kas jį sudaro? Kodėl skverbiantis vandeniui į bulvės juostelę ji nesprogo? Kas būtų jei eritrocitus patalpintumėme į distiliuotą vandenį? Į cukraus tirpalą? Kodėl kraujo plazmoje ir kraujo ląstelėse turi būti palaikoma tam tikra medžiagų koncentracija? Kada nustoja vykti difuzija?
  Biologija, testas(4 puslapiai)
  2010-09-21
 • Ląstelė. Audiniai

  20 klausimų testas. Ląstelė – organizmo struktūrinis ir funkcinis elementas. Audiniai. Organinės medžiagos. Lipidai. Baltymai. Nukleorūgštys. Atsakymai.
  Biologija, testas(5 puslapiai)
  2006-11-21
 • Ląstelės sandara ir funkcijos. Audiniai

  Biologijos testas. 20 klausimų biologijos testas su atsakymais. Ląstelės sandara ir funkcijos. Audiniai.
  Biologija, testas(3 puslapiai)
  2009-03-25
 • Ląstelės sandara ir veikimas

  20 klausimų biologijos testas su pateiktais atsakymais.
  Biologija, testas(3 puslapiai)
  2006-05-18
Puslapyje rodyti po