Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Testai

Testai (296 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Modernios politinės sistemos formavimasis XIX amžiuje

  20 klausimų istorijos testas. Politinės srovės ir socialinės XIX amžiaus teorijos. Revoliuciniai sąjūdžiai. Partijų atsiradimas. Darbininkų judėjimas. Atsakymai.
  Visuotinė istorija, testas(5 puslapiai)
  2007-03-06
 • Mongolų totorių ekspansija

  15 klausimų istorijos testas su atsakymais.
  Visuotinė istorija, testas(3 puslapiai)
  2005-06-03
 • Muzika (3)

  11 klausimų muzikos testas. Teisingi atsakymai.
  Muzika, testas(2 puslapiai)
  2006-03-13
 • Muzika (4)

  10 klausimų muzikos testas. Teisingi atsakymai.
  Muzika, testas(2 puslapiai)
  2006-05-23
 • Napoleonas Bonapartas (5)

  20 klausimų testas apie Napoleoną. 20 klausimų su atsakymais. 1. Kokiame mieste Korsikos saloje 1769 metais rugpjūčio 15 dieną Karolio ir Leticijos Bonapartų šeimoje gimė sūnus Napoleonas? ... 20. 1806 metų kovo penkioliktą dieną maršalas Miuratas buvo paskirtas Klevės ir Bergo ( Vakarų Vokietija) didžiuoju hercogu, kovo 30 dieną – Juozapas Bonapartas tapo Neapolio karaliumi, maršalas Bertjė – Noištato kunigaikščiu, birželio 5 dieną kitas Napoleono brolis, Liudvikas Bonapartas, paskiriamas?
  Istorija, testas(4 puslapiai)
  2007-03-06
 • Napoleono Bonaparto epocha

  15 klausimų istorijos testas. Atsakymai.
  Visuotinė istorija, testas(3 puslapiai)
  2007-05-24
 • Nariuotakojai (2)

  Biologijos testas. 20 klausimų su atsakymais.
  Biologija, testas(3 puslapiai)
  2007-11-20
 • Naujieji amžiai

  30 klausimų istorijos testas. Teisingi atsakymai.
  Visuotinė istorija, testas(4 puslapiai)
  2007-04-14
 • Norvegija

  20 klausimų testas apie Norvegiją. Teisingi atsakymai.
  Regioninė geografija, testas(3 puslapiai)
  2005-06-08
 • Nuo ląstelės iki organizmo

  10 klausimų biologijos testas su teisingais atsakymais.
  Biologija, testas(1 puslapis)
  2006-03-29
 • Orai ir klimatas

  40 klausimų testas. Klausimai ir atsakymai. Mokslo šaka, tirianti atmosferą ir joje vykstančius procesus. Vidutiniai daugiamečiai tam tikrai vietovei būdingi orų dėsningumai. Nedidelėje teritorijoje susidarantis vietos klimatas. Erdvė tarp šaltojo ir šiltojo frontų. Žemo atmosferos slėgio sritis. Aukšto atmosferos slėgio sritis. Kas lemia vasarą sausus ir karštus, o žiemą sausus ir šaltus orus. Uraganinis vėjas. Apatinio atmosferos sluoksnio (troposferos) savybės tam tikroje vietovėje ir tam tikru metu. Šaltas oras juda į pietus ir stumia šiltą. Kaip vadinama riba tarp jų. Judėdamas į šiaurę, šiltas oras stumia šaltą. Kaip vadinama riba tarp jų. Aukščiausia oro temperatūra Lietuvoje. Žemiausia oro temperatūra Lietuvoje. Stipriausia liūtis. Storiausia sniego danga. Stambiausias per krušą iškritęs ledėkas. Smarkiausia lijundra. Ciklonai Lietuvoje. Ženklų reikšmės. Atmosferos slėgis, kai vyrauja ciklonas. Atmosferos slėgis, kai vyrauja anticiklonas. Orai vasarą, kai vyrauja ciklonai. Orai vasarą, kai vyrauja anticiklonas. Orai žiemą, kai vyrauja ciklonas. Orai žiemą, kai vyrauja anticiklonas. Ciklonas artėjimas. Klimatas Lietuvos pajūryje.
  Gamtinė geografija, testas(6 puslapiai)
  2008-01-09
 • Organizacinė elgsena (5)

  40 klausimų testas. Teisingi atsakymai.
  Vadyba, testas(6 puslapiai)
  2007-04-17
 • Organizmo funkcijų savireguliacija

  10 klausimų biologijos testas su teisingais atsakymais.
  Fiziologija, testas(1 puslapis)
  2006-03-29
 • Organizmų dauginimasis

  Atlikite užduotis. Kokie vienaląsčiai mikroskopiniai grybai pavaizduoti? Kaip jie dauginasi? Aprašykite šį būdą. Kokios sąlygos reikalingos? Kaip dauginasi hidra?Kokie nelytinio dauginimosi ypatumai? Kaip dauginasi ameba? Kodėl, amebai pasidalijus pusiau ir susidarius dviem naujoms ląstelėms (ameboms), jose yra vienodas chromosomų skaičius? Atsakykite į klausimus. Kas yra vegetatyvinis dauginimasis? Pateikite augalų, kurie dauginasi svogūnais. Pateikite bent vieną augalą, kuris dauginasi stiebagumbiais. Pateikite augalų, kurie dauginasi ūsais. Atlikite užduotis. Koks augalo organas pavaizduotas? Kokia jo funkcija? Įvardinkite šias augalo organo dalis. Atlikite užduotis. Kokia augalo žiedo dalis pavazduota? Kokia jo funkcija? Kaip vadinamos dulkės, esančios šios žiedo dalies viduje? Kas yra jų (dulkių) viduje? Įvardinkite šios augalo žiedo dalies dalių pavadinimus. Kokia augalo žiedo dalis pavaizduota? Kokia jos funkcija? Įvardinkite šios žiedo dalies dalis. Kaip vadinamos mezginės dalys, iš kurių vystosi sėkla? Kas yra jų viduje? Atsakykite į klausimus. Kas yra apdulkinimas? Kokie yra apdulkinimo būdai? Kokie yra vabzdžių apdulkinamų augalų požymiai? Kaip vadinamas lipnus skystis augalo žieduose, kuriuo minta vabzdžiai? Užpildykite lentelę (10 taškų). Atlikite užduotis. vystosi sėkla po apvaisinimo? Išvardinkite A-E raidėmis pažymėtas sėklos dalis ir prie kiekvienos parašykite iš ko jos vystėsi po apvaisinimo. Kokios sąlygos yra reikalingos sėklai dygti? Užpildykite lentelę. Atsakykite į klausimus. Kas yra apvaisinimas? Kaip vadinamos žuvų patelių kiaušialąstės? Kaip vadinamos varlės kiaušialąstės? Kaip vadinamas žuvų, varliagyvių apvaisinimas? Pateikite 10 gyvūnų, kurių apvaisinimas yra vidinis. Pateikite 5 gyvūnus, kurių vaisiaus vystymasis yra vidinis. Pateikite 10 gyvūnų, kurių vaisiaus vystymasis yra išorinis. Kaip vadinamos didelės maisto medžiagų atsargos kiaušiniuose? Kokią ypatybę (lytinio dauginimosi) turi sliekai? Kaip vadinami tokie organizmai? Kaip dauginasi žiogai? Atlikite užduotis. Išvardinkite kiaušinio dalis. Kam reikalingas trynys? Kam reikalingas lukštas? Pateikite 10 gyvūnų, kurie deda kiaušinius. Kur vyko jų visų apvaisinimas? (Viduje ar išorėje).
  Biologija, testas(4 puslapiai)
  2010-08-24
 • Pakitęs Europos politinis žemėlapis

  Istorijos testas tema "Pakitęs Europos politinis žemėlapis".
  Visuotinė istorija, testas(4 puslapiai)
  2006-02-23
 • Paklausa ir pasiūla (6)

  10 klausimų ekonomikos testas. Teisingi atsakymai.
  Ekonomika, testas(2 puslapiai)
  2007-06-20
 • Paklausa ir pasiūla. Rinka

  24 klausimų ekonomikos testas apie pasiūlą, paklausą ir rinką. Atsakymai.
  Makroekonomika, testas(7 puslapiai)
  2006-04-19
 • Pasaulio ir Lietuvos gyventojai

  PowerPoint pristatymas. 20 klausimų geografijos testas su atsakymais. Kas lemia žmonių pasiskirstymą žemėje. Kas yra gyventojų tankumas? Kada ėmė itin sparčiai gausėti žmonių skaičius? Kada ėmė itin sparčiai gausėti žmonių skaičius? Kokiame žemyne gyventojų daugiausiai? Koks yra natūralusis gyventojų prieaugis Lietuvoje? Koks yra ekonomiškai silpnų šalių demografinės raidos modelis? Kokios lyties žmonių yra daugiau Lietuvoje? Ką rodo gyventojų amžiaus piramidė? Kokios piramidės būdingos ekonomiškai stiprioms šalis? Ką reiškia žodis depopuliacija? Kas nutiks ateityje, jei pradės mažėti vaikų skaičius? Kas yra vidutinė būsimojo gyvenimo trukmė? Kuri priežastis netinka savanoriškai migracijai? Ką vadiname "protų nutekėjimu"? Kiek yra migracijos rūšių? Ką vadiname repatriacija? Ką vadiname deportacija? Kur daugiausiai yra Lietuvių emigrantų? Kaip vadinami žmonės, kurie traukiasi iš nuniokotos aplinkos teritorijos, palikdami gyvenamąsias vietas ir žemes? Darbas iliustruotas paveikslėliais (11).
  Geografija, testas(31 skaidrė)
  2009-04-03
 • Pasaulio istorija (3)

  Testas. 15 klausimų su atsakymais. Bomba, sukrėtusi pasaulį.
  Visuotinė istorija, testas(2 puslapiai)
  2008-06-11
 • Pasaulio regionai - Europa

  30 klausimų geografijos testas su teisingais atsakymais.
  Regioninė geografija, testas(4 puslapiai)
  2005-06-03
Puslapyje rodyti po