Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Testai

Testai (296 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Matematika (55)

  9 klausimų matematikos kryžiažodis. Sprendimas.
  Matematika, testas(2 puslapiai)
  2007-08-09
 • Matematika (56)

  50 klausimų matematikos kryžiažodis su Microsoft Excel. Sprendimas.
  Matematika, testas(3 puslapiai)
  2007-08-17
 • Matematika (66)

  25 klausimų matematikos kryžiažodis. Sprendimas.
  Matematika, testas(2 puslapiai)
  2009-05-04
 • Matematika (67)

  20 klausimų testas su atsakymais. Nulis. Pitagoro teorema. Trikampio vidurinė linija. Skaičiuojam diskriminantą. Funkcijų grafikai. Kokia čia funkcija: f(x)=ax2+bx+c ? Kas yra absicė? Kas yra teorema? Apskritimo formulė? Koks skaičius 10 devintuoju laipsniu? Kokia yra Pitagoro teoremos formulė? Vijeto teoremos formulė. Kas yra y? Kintamasis x? Kiek yra π (Pi) ? Ką reiškia šios raidės V, H, C, R? Koks yra rombas? Kas yra skritulys? Kas yra spindulys? Kas yra stačiakampis?
  Matematika, testas(4 puslapiai)
  2009-05-19
 • Mechaninis darbas. Galia. Mechaninė energija

  Mechaninis darbas. Galia. Mechaninė energija. 10 klausimų testas su pateiktais atsakymais.
  Klasikinė mechanika, testas(2 puslapiai)
  2007-08-10
 • Medžiagotyra (18)

  40 klausimų testas iš medžiagų mokslo. Kurie iš išvardintų metalų yra retieji metalai. Kurio metalo lydiniai yra vadinami juodaisiais. Medžiagos, kurių atomai erdvėje išsidėstę chaotiškai, netvarkingai vadinamos. Kuris iš šių teiginių neteisingas. Kelių tipų elementariųjų gardelių yra gamtoje. Kaip vadinamas metalai kuriame yra mažiau kaip 99% pagrindinio metalo. Negrįžtamas gaminio matmenų ir formos pakitimas yra. Šaltai deformuojant metalus vyksta. Medžiagos savybė, veikiant išorinėms jėgoms priešintis deformacijai ir suirimui. Medžiagos savybė priešintis dinaminei apkrovai. Būsena, kurioje susidaro nauji, lygiaašiai grūdeliai. Kas yra plastinė deformacija. Ar lenkiant atsiranda tamprioji ir plastinė deformacija. Kas yra dislokacija. Lenkimo zonoje išoriniai sluoksniai yra. Kaip vadinamas procesas kai ruošinys išspaudžiamas iš uždaros ertmės pro matricoje esančia skylę. Kaip yra vadinama viršutinė lydinių būsenos diagramų linija. Kokios gali būti eutektikos. Kokia spalva yra dažomi modeliai skirti ketaus liejiniams. Kokios užlaidos paliekamos plieniniams lydiniams. Koks turi būti elektrodo pasvirimo kampas į gaminį. Suvirinant pagrindinio metalo įvirinimo gylis turi būti ne mažesnis kaip. Tiesioginis poliškumas bus tuomet, kai. Kaip vadinamas pagal suvirinimą konstrukcinis plienas, kai jame anglies yra iki 0,3%. Ką reiškia šio elektrodo ( EN499-E46 3 1Ni B 54 H5) žymėjime raidė B. Didinant lanko įtampą. Kaip vadinamas plienas kuriame yra daugiau kaip 10 % legiravimo elementų. Kaip vadinamas anglinis plienas kuriame yra daugiau kaip 0,6% C. Kiek yra anglies plokšteliniame perlite eutektoidiniame pliene. Kas yra feritas. Kaip vadinamas plienas kurį sudaro feritas ir perlitas. Kokios priemaišos yra vadinamos paslėptomis. Kiek procentų anglies gali būti pliene. Kiek procentų sieros yra labai geros kokybės pliene. Kokie aliuminio lydiniai yra stipriausi. Kokia yra minkštųjų lydmetalių lydimosi temperatūra. Kiek procentų legiruojančių elementų turi vidutiniškai legiruoti plienai. Kokiais elementais geležis nelegiruojama. Koks elementas skatina metalo grūdelių augimą. Kas yra alotropija.
  Medžiagotyra, testas(9 puslapiai)
  2008-09-30
 • Medžiagų agregatinių būsenų kitimas

  20 klausimų fizikos testas. Teisingi atsakymai.
  Fizika, testas(2 puslapiai)
  2006-05-24
 • Medžiagų ir energijos apykaita

  Biologijos testas. 20 klausimų testas su atsakymais. Medžiagų ir energijos apykaita.
  Biologija, testas(2 puslapiai)
  2009-03-25
 • Medžiagų mokslas (11)

  45 klausimų testas su teisingais atsakymais. Paaiškinimai.
  Medžiagotyra, testas(12 puslapių)
  2007-04-25
 • Medžiagų mokslas (7)

  20 klausimų medžiagų mokslo testas su teisingais atsakymais.
  Medžiagotyra, testas(5 puslapiai)
  2006-12-31
 • Medžiagų mokslas (8)

  45 klausimų medžiagų mokslo testas. Kaip keičiasi šaltai deformuoto metalo stiprumas ir kietumas? Kokios yra pagrindinės deformacijų rūšys? Kokioje temperatūroje apytiksliai prasideda paprasto metalo rekristalizacijos procesas? Metalo grūdeliai po rekristalizacijos palygint su priešrekristalizaciniais tampa? Nuo ko iš pateiktų veiksnių priklauso rekristalizacija? Kaip vadinasi procesas kai iš skystos būsenos atsiranda ir auga kristalai? Kokios struktūros metalo mechaninės savybės yra geresnės? Kas yra dedama į išlydytą metalą, kad susidarytų smulkiagrūdė struktūra? Nuo kur realiomis sąlygomis dažniausiai pradeda kristalizuotis metalas? Kokios turi būti užuomazgų gardelės, kad galėtų susidaryti dendritai? Kokio stingimo plienas yra blogiausios kokybės? Kas pagrindinai nulemia plieno mechanines ir technologines savybes? Kaip yra vadinamas netolygus cheminių elementų pasiskirstymas kristalizacijos metu? Kokios užlaidos turi būti paliekamos plieno lydiniams? Kokia spalva yra dažomi modeliai skirti ketaus liejiniams? Kokios koncentracijos lydinys geriausiai tinka liejimui? Kiek procentų anglies gali būti pliene? Kaip yra vadinama viršutinė lydinių būsenos diagramų linija? Kokios gali būti eutektikos? Kaip vadinama tirpumo lydinių būsenos diagrama, kurios komponentai vienas kitame neribotai tirpsta skystoje būsenoje, ribotai – kietoje? Kokios koncentracijos yra Fe-C lydinių būsenos diagramos plieno eutektika? Iš ko susideda plieno eutektinės koncentracijos lydinys? Iš ko susideda ketaus eutektinės koncentracijos lydinys? Kokios Fe-C lydinių priemaišos yra kenksmingos? Kokios priemaišos yra vadinamos pasleptomis? Iš kokių elementų susideda žalvaris? Kokia yra maksimali cinko koncentracija žalvaryje? Kokios koncentracijos žalvaris yra vadinamas tambuku? Kokie aliuminio lydiniai yra stipriausi? Kokia yra minkštųjų lydmetalių lydimosi temperatūra? Koks elementas skatina metalo grūdelių augimą? Kiek procentų legiruojančių elementų turi vidutiniškai legiruoti plienai? Kiek procentų nikelio yra konstrukciniuose plienuose? Koks yra plieną austenizuojantis elementas? Kokiais elementais dažniausiai yra legiruojama geležis?
  Medžiagotyra, testas(7 puslapiai)
  2007-01-09
 • Mėnulio ir Saulės užtemimai

  10 klausimų testas apie Saulės ir Mėnulio užtemimus. Teisingi atsakymai.
  Astronomija, testas(1 puslapis)
  2006-06-05
 • Mesopotamija (2)

  20 klausimų testas. Mesopotamija. Teisingi atsakymai.
  Visuotinė istorija, testas(3 puslapiai)
  2007-05-09
 • Metalai (8)

  Testas. Geležis. 7 klausimai su atsakymais. Aliuminis. 4 klausimai su atsakymais. Varis. 4 klausimai su atsakymais. Sidabras. 3 klausimai su atsakymais. Auksas. 3 klausimai su atsakymais. Gyvsidabris. 3 klausimai su atsakymais. Cinkas. 5 klausimai su atsakymais. Švinas. 4 klausimai su atsakymais.
  Cheminiai elementai, testas(5 puslapiai)
  2008-05-22
 • Metalai (9)

  33 klausimų chemijos testas. Dauguma klausų iš temos "Metalai".
  Chemija, testas(1 puslapis)
  2009-06-30
 • Microsoft Excel (5)

  Testas iš skaičiuoklės su teisingais atsakymais.
  Programos, testas(24 puslapiai)
  2006-04-10
 • Mikalojus Konstantinas Čiurlionis ir jo kūryba

  Klausimai ir atsakymai apie Mikalojų Konstantiną Čiurlionį.
  Dailė, testas(3 puslapiai)
  2007-04-18
 • Mikroekonomika (4)

  Testai, uždaviniai ir jų sprendimai pagal temas: ribotumas ir pasirinkimas, Gamybos kaštai, Tobuloji konkurencija, Monopolija, optimali gamybos apimtis, Paklausos ir pasiūlos elastingumas.
  Mikroekonomika, testas(8 puslapiai)
  2005-04-21
 • Mikroekonomika (98)

  5 testai po 10 klausimų. Ekonomikos teorijos įvadas. Elastingumo samprata. Vartotojų elgesio teorija. Rinkos esmė ir funkcija. Gamintojo elgesio teorija.
  Mikroekonomika, testas(5 puslapiai)
  2009-02-20
 • Mikroelementai ir vitaminai

  Biologijos testas-užduotys. Teisingi atsakymai.
  Biologija, testas(10 puslapių)
  2006-11-14
Puslapyje rodyti po