Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Svečių iš užsienio priėmimas ir vaišinimas

  Šeimininkų ir svečių pareigos. Priėmimai. Svečiai iš Vokietijos. Svečiai iš Prancūzijos. Svečiai iš Amerikos. Svečiai iš Olandijos. Svečiai iš Italijos. Svečiai iš Artimųjų Rytų. Svečiai iš Japonijos. Svečiai iš Korėjos. Svečiai iš Norvegijos.
  Etiketas, referatas(8 puslapiai)
  2006-04-24
 • Svečių knyga interneto svetainėje

  Įvadas. Teorinė dalis. Darbo eigos aprašymas. Išvados.
  Internetas, referatas(10 puslapių)
  2006-11-01
 • Svečių priėmimas

  Įvadas. Priėmimai. Priėmimų rūšys ir ypatumai. Taurė šampano arba taurė vyno. Pusryčiai. Dalykiniai pietūs. Arbata. Žurfiksas. Furšetas. Kokteilis. Pietūs. Vakarienė. Kiti priėmimai. Meniu sudarymas. Patalpos paruošimas ir stalo serviravimas. Staltiesė. Servetėlės. Individualios ar higieninės servetėlės. Svečiai iš Vokietijos. Svečiai iš Prancūzijos. Svečiai iš Amerikos. Svečiai iš Olandijos. Svečiai iš Italijos. Svečiai iš Artimųjų Rytų. Svečiai iš Japonijos. Svečiai iš Korėjos. Svečiai iš Norvegijos. Išvados.
  Etiketas, referatas(18 puslapių)
  2007-08-13
 • Svečių priėmimas. Svečiavimasis. Svečių teisės ir pareigos. Dovanos

  Įvadas. Svečių priėmimas. Bendros sutikimo taisyklės. Svečių supažindinimas. Svečiavimasis. Svečių teisės ir pareigos. Dovanos. Išvados.
  Etiketas, referatas(7 puslapiai)
  2007-06-12
 • Svečių sutikimas. Vizitai

  Svečių sutikimas. Vizitai. Oficialūs vizitai. Darbo vizitai. Neoficialūs vizitai. Tranzitiniai vizitai. Mandagumo vizitai. Vizitų programos. Oficialūs priėmimai. Bendrieji priėmimų reikalavimai. Priėmimų tipai. "Taurė šampano". "Taurė vyno". "Taurė vyno su sūriu". Kokteilis. Furšetas. Bufetas. Bufeto ir furšeto skirtumai. Kviestiniai pusryčiai. Arbatėlė. Ponių kava. Kviestinė vakarienė. Kviestiniai pietūs. Žurfiksas. Dalykiniai pietūs. Piknikas . "Savas butelis". Kiti priėmimai. Apranga. Aprangos reikalavimai. Aprangos socialumas. Smokingas. Frakas. Išeiginis ir vizitinis kostiumai. Išvados. Darbas iliustruotas paveikslėliais.
  Etiketas, referatas(21 puslapis)
  2005-11-07
 • Sveika gyvensena

  Maisto produktų grupės. Sportas. Sveika gyvensena. Vitaminai. Mineralinės medžiagos. Testas. Atsakymai.
  Sveika gyvensena ir higiena, referatas(8 puslapiai)
  2004-05-27
 • Sveika gyvensena (12)

  Referatas "Mityba. maisto medžiagos ir jų pasisavinimas. Baltymų, riebalų, angliavandenių apykaita". Įvadas. Sveika mityba. Energijos ir augimo šaltinis. Šeši svarbiausi maisto komponentai. Kaip iš maisto pasigamina energija. Kas yra kaloringa? Puikus produktas. Baltymai. Angliavandeniai. Riebalai. Maisto medžiagų apykaita. Išvados. Priedas (1).
  Sveika gyvensena ir higiena, referatas(14 puslapių)
  2007-06-12
 • Sveika gyvensena (13)

  Įvadas. Sveikos gyvensenos samprata. Sveikatos ugdymo samprata. Sveikos gyvensenos ugdymas. Išvados.
  Sveika gyvensena ir higiena, referatas(11 puslapių)
  2009-04-06
 • Sveika gyvensena (14)

  Kūno kultūros referatas. Įvadas. Tikslas - įrodyti, kad nuo maisto, kurį valgo žmogus priklauso jo sveikata, kaip reikėtų sveikai maitintis, kam naudingas fizinis aktyvumas ir kodėl jis svarbus, kad nuolatinės mankštos sustiprina daugelį organų: odą, plaučius, širdį ir raumenys, kaip nikotinas, alkoholis ir narkotikai veikia žmogaus organizmą. Sveikas maistas. Organizmo energijos šaltiniai. Ideali mityba. Mityba ir sveiki kaulai. Fizinis aktyvumas. Fizinio aktyvumo nauda. Fizinio aktyvumo privalumai. Mankšta. Mankštos nauda. Mankšta ir sveika širdis. Mankšta ir vaikai. Žalingi įpročiai. Alkoholio pavojai. Rūkymo pavojai. Piktnaudžiavimas narkotikais. Išvados.
  Sveika gyvensena ir higiena, referatas(13 puslapių)
  2011-03-18
 • Sveika gyvensena (3)

  Sveika gyvensena - kas tai yra? Sveikos gyvensenos pagrindai. Raumenų produktai. Sportas - tai sveikata. Fizinis ugdymas. Plaukimo įtaka. Mano diena. Asmens higiena. Dantų priežiūra. Odos priežiūra. Plaukų priežiūra. Kas yra žalingi įpročiai ir kaip jie kenkia sveikatai. Alkoholis. Rūkymas. Kaip mesti rūkyti.
  Sveika gyvensena ir higiena, referatas(21 puslapis)
  2005-09-27
 • Sveika gyvensena (4)

  Maisto piramidė. Šeši svarbiausi maisto komponentai. Kalorijos yra organizmo variklis. Vitaminai. Be vitaminų, kurių gaunate su maistu, jūsų organizmas negalėtų normaliai funkcionuoti.
  Sveika gyvensena ir higiena, referatas(5 puslapiai)
  2006-01-18
 • Sveika gyvensena (5)

  Įvadas. Sveika gyvensena – kas tai? Sveika mityba. Per didelis kūno svoris – sveikatos priešas. Fizinis aktyvumas. Rūkymas, alkoholis ir narkotikai – sveikos gyvensenos priešai. Kiti sveikatą įtakojantys veiksniai. Narkotikų žala organizmui (paveikslėlis). Tiriamasis darbas. Išvados.
  Sveika gyvensena ir higiena, referatas(14 puslapių)
  2006-01-29
 • Sveika gyvensena (6)

  Baltymai. Riebalai. Angliavandeniai. Vitaminai. Mineralinės medžiagos. Sportas. Testas. Atsakymai.
  Sveika gyvensena ir higiena, referatas(7 puslapiai)
  2006-05-12
 • Sveika gyvensena (8)

  Žalingi įpročiai žudo. Šiuolaikinė sveika gyvensena - savižudybė. Badavimas padeda atsikratyti žalingų įpročių. Apkūnumas. Sveikos gyvensenos paslaptys ir rodikliai. Taisyklingas kvėpavimas. Švarus vanduo. Geras natūralus maistas. Fiziniai pratimai. Poilsis. Gera laikysena. Tabakas širdies priešas. Alkoholis – dar vienas žalingas įprotis, kuris naikina svarbias organizmo medžiagas. Druska – sveikatos griovėja. Sveikam kūnui reikia organinės medžiagos. Norint sveikai gyventi reikia švarinti kraują. Išvados.
  Sveika gyvensena ir higiena, referatas(9 puslapiai)
  2006-11-15
 • Sveika gyvensena (9)

  Įvadas. Sveika mityba – pirmas žingsnis link sveikatos. Sportas. Rūkymas žudo. Alkoholio vartojimo sukeliamos problemos. Narkotikų žala organizmui. Išvada.
  Sveika gyvensena ir higiena, referatas(8 puslapiai)
  2006-11-24
 • Sveika gyvensena. Tempimo pratimai

  Vaisių ir daržovių vartojimas. Sveika mityba. Dar šis tas apie dietas. Naujas požiūris į Metabolinio termostato teoriją. Dieta ar mankšta? Amerikos sporto medicinos draugija apie suliesėjimą. Saugūs mankštos pratimai.
  Sveika gyvensena ir higiena, referatas(15 puslapių)
  2005-06-10
 • Sveika gyvensena. Tempimo pratimai (2)

  Sveika gyvensena. Kas tai yra? Vaisių ir daržovių vartojimas. Sveika mityba. Sveikos mitybos principai ir pagrindinės taisyklės. Dar šis tas apie dietas. Kodėl dieta neduoda naudos. Šokinėjanti, arba "yo-yo" dieta. Naujas požiūris į metabolinio termostato teoriją. Dieta ar mankšta? Ar mankšta neskatins manęs daugiau valgyti? Amerikos sporto medicinos draugija apie suliesėjimą. Paprastesnis būdas. Paskutinė pastaba. Tempimo pratimai. Saugūs mankštos pratimai. Pratimų pavyzdžiai.
  Sveika gyvensena ir higiena, referatas(17 puslapių)
  2005-12-17
 • Sveika ir racionali mityba vaikystėje

  Įvadas. Tikslas - aprašyti sveika ir racionalia mityba vaikystėje. Mityba ir maistas. Racionali mityba – vaiko sveikatos šaltinis Svarbios mitybos sudedamosios dalys. Žmogaus kūno sudėtis. Racionali ir sveika mityba. Sveikos mitybos principai. Maisto produktų derinimas. Sveikos mitybos principai. Mitybos rėžimas. Mitybos klaidos. Sveikos mitybos piramidė. Išvados.
  Sveika gyvensena ir higiena, referatas(15 puslapių)
  2011-06-02
 • Sveika mityba

  Sveika mityba ir jos įpročių ugdymas, Mokyklinio amžiaus vaikų mitybos ypatumai, Sveika mityba, Maisto medžiagų energinė vertė, Rekomenduojami energijos poreikiai, Maitinimosi rėžimas, Paros maisto davinio sudėtis, Sveikos mitybos piramidė, Sveikos mitybos taisyklės, Maisto produktai, turintys daug kalorijų, Vegetarizmas, Virškinimas, Mityba – sveikatos, grožio, energijos ir žvalumo šaltinis.
  Medicina, referatas(18 puslapių)
  2004-11-17
 • Sveika mityba (10)

  Mitybos ir valgymo įpročiai. Mitybos principai vyresnio ir senyvo amžiaus žmonėms. Sveikos mitybos piramidė. Maitinamės amerikietiškai, vadinasi nesveikai. Valgymo sutrikimai.
  Medicina, referatas(10 puslapių)
  2006-04-02
Puslapyje rodyti po