Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Australijos ir Okeanijos augalijos ir gyvūnijos įvairovė bei biologiniai ištekliai

  Įvadas. Australijos ir Okeanijos geografiniai ypatumai. Australijos ir Okeanijos geografinė padėtis. Australijos ir Okeanijos paviršius. Australijos ir Okeanijos klimato ypatumai. Australijos ir Okeanijos geografinės zonos. Australijos ir Okeanijos dirvožemiai. Australijos ir Okeanijos gyventojai. Australijos ir Okeanijos augalijos įvairovė. Australijos ir Okeanijos gyvūnijos įvairovė. Australijos ir Okeanijos jūriniai gyvūnai. Australijos ir Okeanijos bioišteklių įvairovė. Išvados.
  Gamtinė geografija, referatas(25 puslapiai)
  2007-12-18
 • Australijos turizmo strategijos apžvalga

  Įvadas. Australijos turizmo strategijos apžvalga. Bendrojo plano iššūkiai ir galimybės. Pasitinkant iššūkius. Efektyvi komunikacijos strategija. Pagrindiniai prioritetai 2008-2011. Rizikos valdymo strategija. Kaip Australijos turizmo ministerija skiria savo išteklius? Pasisekimo analizė. Strategijos ištekliai. Vertės. Išvados. Priedai (2 psl.).
  Turizmas, referatas(15 puslapių)
  2010-05-25
 • Austrija

  Austrijos geografinė padėtis. Gamta. Istorijos žinios. Politinė padėtis. Religija. Socialinė ir demografinė padėtis. Administracinis susiskirstymas. Kalba. Piniginis vienetas. Ekonominė situacija. Importas ir eksportas. Turizmas. Ginkluotos pajėgos. Švietimas. Ryšiai su Lietuva. Kainos ir atlyginimai. Darbas iliustruotas nuotraukomis ir lentelėmis.
  Regioninė geografija, referatas(17 puslapių)
  2005-05-12
 • Austrija (10)

  Geografinė padėtis. Austrijos sienų ilgiai su kaimyninėmis valstybėmis. Gamta. Reljefas. Klimatas. Vidaus vandenys. Dirvožemiai ir augalija. Gyvūnija. Geografiniai ekstremumai. Istorijos žinios. Politinė padėtis. Religija. Kalba. Ekonominė situacija. Užimtumas. Ekonomikos sektoriai. Pagrindiniai ekonominiai rodikliai. Infrastruktūra. Turizmas. Lietuvos ir Austrijos ekonominiai santykiai.
  Regioninė geografija, referatas(8 puslapiai)
  2006-06-07
 • Austrija (11)

  Įvadas. Geofizinė padėtis. Istorinė padėtis. Politinė padėtis. Religinė padėtis. Socialinė padėtis. Demografinė padėtis. Administracinis susiskirstymas. Kalba. Piniginis vienetas. Ekonominiai rodikliai. Gamyba, prekyba, paslaugos. Turizmas. Mokslo sistema. Atlyginimai.
  Geografija, referatas(7 puslapiai)
  2006-07-12
 • Austrija (13)

  Austrija. Istorija. Geografine padėtis ir klimatas. Ekonomika BVP. Nedarbo lygis. Raidos indeksas. Ūkio šakos. Bankai. Austrijos valdžios skola BVP. Verslo įkūrimo kaštai. Priemonės krizei įveikti. Būtiniausios prekės. Kuro kainos Austrijoje. Pagrindinių maisto produktų kaina Austrijoje. Turizmas. Sportas. PowerPoint pristatymas 12 skaidrių.
  Regioninė geografija, referatas(12 puslapių)
  2011-10-05
 • Austrija (2)

  Įvadas. Istorinė praeitis. Gamta. Upės ir ežerai. Dirvos; augalų ir gyvūnų pasaulis. Gyventojai. Demografinės žinios. Miestai. Pramonė ir žemės ūkis.
  Regioninė geografija, referatas(6 puslapiai)
  2005-09-12
 • Austrija (3)

  Apie valstybę. Istorija. Miestai. Gyventojai ir tradicijos. Alpės. Klimatas. Upės ir ežerai. Augalija ir gyvūnija. Įžymūs žmonės.
  Regioninė geografija, referatas(6 puslapiai)
  2005-11-25
 • Austrija (4)

  Bendra informacija. Gyventojai. Miestai. Kalnai ir klimatas. Upės ir ežerai. Augalai ir gyvūnija. Įžymūs žmonės.
  Regioninė geografija, referatas(15 puslapių)
  2005-12-11
 • Austrija (5)

  Europos Sąjungos valstybė: Austrija. Valstybės vardo kilmė ir trumpa apžvalga. Simbolika. Geografija. Sostinė ir kiti didžiausi miestai. Politinė sistema. Kultūra. Istorija. Integracija į Europos Sąjungą.
  Regioninė geografija, referatas(6 puslapiai)
  2006-01-31
 • Austrija (6)

  Austrijos respublika. Istorinė praeitis. Gyventojai. Miestai. Kalnai ir klimatas. Upės ir ežerai. Augalai ir gyvūnai. Įžymūs žmonės.
  Regioninė geografija, referatas(10 puslapių)
  2006-05-01
 • Austrija (7)

  Įvadas. Simbolika. Geografinė padėtis. Gamta. Reljefas. Klimatas. Vidaus vandenys. Dirvožemiai ir augalija. Naudingos iškasenos. Gyvūnija. Geografiniai ekstremumai. Istorijos žinios. Austrijos integracija į Europos Sąjungą. Politinė sistema. Religija. Socialinė ir demografinė padėtis. Kalba. Piniginis vienetas. Administracinis susiskirstymas. Ekonominė situacija. Ekonominis bendradarbiavimas. Pramonė ir žemės ūkis. Infrastruktūra. Telekomunikacijos. Importas ir eksportas. Turizmas. Švietimas. Įvykę vizitai. Ryšiai su Lietuva. Diplomatiniai santykiai. Nekilnojamas turtas. Atlyginimai. Austrijos BVP. Kuras. Maistas ir kiti produktai. Išvados.
  Regioninė geografija, referatas(15 puslapių)
  2006-05-21
 • Austrija (8)

  Austrija. Trumpas šalies apibūdinimas. Politika. Politinė sistema (santvarka). Centralizmas ir federalizmas. Valstybės politinė istorija: nuo Pirmosios respublikos iki 1999 metų. Dabartinis politinis vaizdas. Politika ir ekonomika. Ekonomika. Austrijos 2005 metų ekonomikos apžvalga. Darbo rinka. Pramonės šakos. Pramonės produktų eksportas į užsienio šalis. Nauja ekonomikos politika. Kultūra. Muzika. Vienos klasikai. Literatūra ir dailė.
  Regioninė geografija, referatas(19 puslapių)
  2006-05-30
 • Austrija (9)

  Austrija. Padėtis ir plotas. Gyventojai. Paviršius. Klimatas ir augmenija. Miestai. Ekonominis gyvenimas. Keliai. Austrų literatūra. Šventės. Maisto gamybos tradicijos.
  Regioninė geografija, referatas(6 puslapiai)
  2006-06-06
 • Austrijos ir Lietuvos makroekonominių rodiklių palyginimas

  Įvadas. Trumpai apie šalį. Makroekonominiai rodikliai. Bendras vidaus produktas (BVP) ir Bendras nacionalinis produktas (BNP). Infliacija ir defliacija. Nacionalinės pajamos. Nedarbo lygis. Darbo našumas. Valstybės skola. Vartotojų kainų indeksas. Importas ir eksportas. Darbo užmokestis. Išvados. Priedai (1).
  Makroekonomika, referatas(13 puslapių)
  2008-08-01
 • Austrijos respublika

  Pasaulio ir regionų ekonomikos referatas. Įvadas. Geografiniai duomenys. Pagrindiniai valstybės duomenys. Istorija ir demografiniai duomenys. Bendrasis vidaus produktas. Ūkio struktūra. Žemės ūkis. Pramonė ir aptarnavimo sfera. Užsienio prekyba. Infliacija. Valstybės skola. Nedarbo lygis. Mokslas ir kultūra. Valgiai ir gėrimai. Lankytinos vietos. Išvados.
  Ekonomika, referatas(13 puslapių)
  2012-04-25
 • Ausų ligos

  Ausies anatomija ir fiziologija. Nusilpusios klausos priežastys. Mechaninis klausos praradimas. Neurogeninis klausos praradimas. Informacija apie triukšmo keliamus sužalojimus. Kitos prevencinės priemonės. Susilpnėjusios klausos požymiai. Įprastos problemos sergant ausų ligomis. Spengimas ausyse. Svaigimas. Ausų skausmai. Išorinė ausis. Ausies landos egzema. Ausies landos uždegimas. Būgnelio plyšimas. Vidurinė ausis. Serozinis vidurinės ausies uždegimas. Ūmus bakterinis vidurinės ausies uždegimas. Gydymas ir slauga. Lėtinis vidurinės ausies uždegimas. Centrinė perforija. Mastoiditas. Otosklerozė, vidinė ausis, Menjerio ligos. Ausų gydymas ir slauga. Ausų labirintitas. Priesbiaukuzija. Ausų pažeidimai. Chirurginės ausies operacijos. Ausies traumos.
  Ligos ir traumos, referatas(12 puslapių)
  2005-06-10
 • Ausų skausmas. Vidurinės ausies uždegimas

  Klinikinė situacija. Ligos etiologija. Paplitimas visuomenėje. Patogenezė. Kitos ligos, kurių simptomu gali būti ausies skausmas. Ūminio vidurinės ausies uždegimo (ŪVAU) gydymo taktika. Antibakterinio gydymo principai. Rekomenduojamas gydymas. Išvados.
  Ligos ir traumos, referatas(6 puslapiai)
  2010-05-12
 • Aušinimo sistema (2)

  Aušinimo sistemos paskirtis. Pagrindiniai aušinimo principai. Šilumos laidumas. Šilumos pernešimas. Šilumos spinduliavimas. Agregatinės būsenos keitimas. Aušinimo sistemų tipai. Oru aušinama sistema. Trūkumai. Aušinimas priešpriešiniu oro srautu. Skysčiu aušinama sistema. Aušinimo sistemos detalės. Radiatorius. Ventiliatorius. Aušinimo skysčio siurblys. Radiatoriaus dangtelis. Termostatas. Alyvos radiatorius. Aušinimo skysčiai. Oro kondicionavimas automobilyje.
  Mechanika, referatas(6 puslapiai)
  2008-06-17
 • Aušinimo sistemos

  Aušinimo sistemos. Tepimo sistema.
  Mechanika, referatas(3 puslapiai)
  2006-02-15
Puslapyje rodyti po