Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Napoleonas Bonapartas (3)

  Įvadas. Napoleono gyvenimo pradžia. N. Bonaparto iškilimas. Karai, išgarsinę Napoleoną. Karas su Austrija Italijoje. Žygis į Egiptą. Napoleono atėjimas į valdžią. Napoleono reformos. Napoleono karų pradžia. Napoleono karai. Austerlico mūšis. Trafalgaro mūšis. Žygis į Rusiją. Leipcigo mūšis. Napoleono žlugimas. Šimto dienų laikotarpis". Napoleono mirtis. Napoleono nuopelnai. Išvados.
  Visuotinė istorija, referatas(8 puslapiai)
  2006-02-02
 • Napoleonas Bonapartas (4)

  Napoleono charakteristika, biografija.
  Visuotinė istorija, referatas(3 puslapiai)
  2006-02-07
 • Napoleonas Bonapartas: didžiojo karvedžio jaunystė ir paskutiniai gyvenimo metai

  Įvadas. Napoleono Bonaparto jaunystė. Napoleono saulėlydis. Mirties priežasties hipotezės. Išvados.
  Visuotinė istorija, referatas(6 puslapiai)
  2006-05-16
 • Napoleonas kaip politikas

  Įvadas. Kelias į valdžią. Napoleono politikos specifika. Kontinentinė sistema. Išvados.
  Politologija, referatas(9 puslapiai)
  2006-04-07
 • Napoleono Bonaparto gyvenimas, viešpatavimas Europoje ir Prancūzijos imperijos žlugimas

  Napoleono valdymas. Napoleonas Bonapartas (1769-1821) ir jo epocha Europoje. Napoleono karų pasekmės. Prancūzijos paskelbimas imperija. Napoleono kodeksai. Napoleono karai. Napoleono imperijos žlugimas ir "Šventosios sąjungos įkūrimas". Garsusis Napoleonas Bonapartas. Napoleono posakiai.
  Visuotinė istorija, referatas(10 puslapių)
  2006-02-06
 • Napoleono epocha

  Napoleonas. Napoleono epocha. Revoliucijos karų eiga. Politinė krizė Prancūzijoje. Fonteblo sutartis.
  Visuotinė istorija, referatas(6 puslapiai)
  2006-03-13
 • Napoleono masinės karių kapavietės tyrinėjimai

  Įvadas. Napoleono žygis į Rusiją. Žygio į Rusiją priešistorė. Žygis į Rusiją. Grįžimas į Vilnių. Napoleono karių kapavietė. Kapavietės atsiradimas. Kapavietė atradimas. Kapavietės tyrinėjimai. Išvados. Išnašos.
  Visuotinė istorija, referatas(9 puslapiai)
  2008-03-31
 • Napoleono politika Lietuvoje

  Prancūzijos imperija. Pirmasis Lietuvos susidūrimas su Napoleonu. Varšuvos kunigaikštystė. Privilegijos bajorijai. Reforma valstiečiams. Didžioji Napoleono invazija Lietuvoje. Napoleono administracinė sistema Lietuvoje. Napoleono kodeksas. Valstiečių kova dėl laisvės Lietuvoje. Išvados.
  Lietuvos istorija, referatas(7 puslapiai)
  2006-01-22
 • Napoleono valdymo laikų administracinė sistema Lietuvoje

  Įvadas. Napoleono Bonaparto politika. Napoleonas Lietuvoje. Prancūzmetis Lietuvoje. Napoleonas įžengia į Lietuvą. Napoleono administracinė sistema Lietuvoje. Napoleono kodeksas. Išvados.
  Lietuvos istorija, referatas(8 puslapiai)
  2006-05-16
 • Nariuotakojai

  Nariuotakojai (Arthropoda). Įvadas. Bendroji nariuotakojų charakteristika. 1 potipis. Žiaunakvapiai. Klasė. Vėžiagyviai (Crustacea). Klasė. Šimtakojai (Myriapoda). Klasė. Vabzdžiai.(Insecta). 2 potipis. Trilobitiniai (Trilobitomorpha). Klasė. Trilobitai (Trilobita). 3 potipis. Cheliceriniai (Chelicerata). Klasė. Kardauodegiai (Xiphosura). Klasė. Skorpionvėžiai.(Gigantostraca). Klasė. Voragyviai (Arachnida). Klasė. Jūrų vorai (Pantopoda). Nariuotakojų žarnų epitelis. Išvados.
  Zoologija, referatas(13 puslapių)
  2006-09-04
 • Narkomanas šeimoje

  Pagrindinės priežastys, nulemiančios narkotikų vartojimą. Medicininės, socialinės ir ekonominės problemos. Narkotikų vartojimas. Išvados.
  Medicina, referatas(5 puslapiai)
  2006-05-17
 • Narkomanas šeimoje (2)

  Įvadas. Narkomanas ir šeima. Kaip sužinoti ar vaikas vartoja narkotikus. Keletas patarimų kaip nederėtų elgtis šeimos nariams esant narkomanui. Keletas patarimų kaip derėtų elgtis šeimos nariams esant narkomanui. Kaip tėvai gali padėti savo vaikams išvengti narkotikų. Narkotikų vartojimo priežastys. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2006-12-20
 • Narkomanija

  Narkomanijos definicija. Narkomanija–socialinis reiškinys. Opiatų, kokaino, kanapių, sintetinių narkotikų vartojimas. Su narkomanija susijusios problemos: ŽIV/AIDS, nusikalstamumas, išlaidos prevencijai. Teisinis–kriminologinis narkomanijos aspektas bei jo ribos. Medicininis narkomanijos aspektas. Narkomanija kaip ekonominė kategorija. Narkomanijos prevencijos samprata. Narkomanijos prevencijos priemonių sistema, klasifikavimo pagrindai.
  Sociologija, referatas(98 puslapiai)
  2005-05-18
 • Narkomanija (10)

  Narkomanija. Kodėl jauni žmonės vartoja narkotikus? Narkotikai yra skirstomi į dvi rūšis. Narkotinės medžiagos. Hašišas ir marichuana. Išvaizda ir forma. Poveikis. Tik pradėjus vartoti. Vartojant ilgą laiką. Amfetamina. Poveikis. Tik pradėjus vartoti. Vartojant ilgą laiką. Heroinas ir kiti opiatai. Poveikis. Tik pradėjus vartoti. Vartojant ilgą laiką. Kokainas. Poveikis. Tik pradėjus vartoti. Vartojant ilgą laiką. LSD ir kiti haliucinogenai. Poveikis. Tik pradėjus vartoti. Vartojant ilgą laiką. Ekstazi. Poveikis. Tik pradėjus vartoti. Vartojant ilgą laiką. Dopingas. Poveikis. Narkomanijos pavojai.
  Fiziologija, referatas(5 puslapiai)
  2006-05-23
 • Narkomanija (11)

  Įvadas. Šiek tiek istorijos apie narkotines medžiagas. Kas yra priklausomybė? Kaip atpažinti narkotikus vartojantį žmogų. Išvados.
  Biologija, referatas(7 puslapiai)
  2006-06-19
 • Narkomanija (12)

  Įvadas. Kas tai yra narkomanija? Apsvaigimas. Priklausomumas. Tipiškiausi narkotikai, kuriais piktnaudžiaujama. Haliucinogenai. Padariniai. Lietuvos žinios "Prezidentūra neketina flirtuoti su narkomanija" 2003-09-30. Išvados.
  Sociologija, referatas(6 puslapiai)
  2006-11-09
 • Narkomanija (13)

  Įvadas. Narkotinių medžiagų vartojimo poveikis. Narkotikus vartojančio asmens atpažinimo simptomai. Emociniai pokyčiai. Elgesio pokyčiai. Fiziologiniai pokyčiai. Narkomanijos priežastys. Biologinės priežastys. Psichologinės priežastys. Socialinės priežastys. Statistika. Narkomanija- nusikaltimas, bet ne visur. Tarptautinė kovos su narkomanija diena.
  Fiziologija, referatas(8 puslapiai)
  2007-01-11
 • Narkomanija (14)

  Narkotinės medžiagos. Kas yra priklausomybė? Kodėl pradedamos vartoti narkotinės medžiagos? Koks narkotikų vartojimo poveikis ir pasekmės?
  Sociologija, referatas(6 puslapiai)
  2007-03-21
 • Narkomanija (2)

  Šiek tiek istorijos apie narkotines medžiagas. Narkotikai. Narkomanija. Kas yra priklausomybė. Kodėl žmonės vartojo ir vartoja narkotines medžiagas. Kaip atpažinti narkotikus vartojantį žmogų. Narkotikai – ne vien cheminės medžiagos. Gydymas. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(23 puslapiai)
  2005-06-06
 • Narkomanija (3)

  Įvadas. Narkotikai - būdas išgyventi šiuolaikiniame pasaulyje. Narkotikų rūšys ir poveikis. Narkotikų vartojimą aiškinančios teorijos. Narkotikų vartojimo rizikos veiksniai. Kodėl jaunuoliai vartoja narkotikus? Priklausomybių gydymas. Įvairūs gydymo metodai. Priklausomybės nuo narkotikų veiksmingumo gydymo principai. Apsaugantys nuo narkotikų vartojimo veiksniai. Problemos sprendimas. Psichologinės pagalbos tarnybos.
  Asmenybės psichologija, referatas(8 puslapiai)
  2005-07-03
Puslapyje rodyti po