Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Antihelmintiniai preparatai

  Įvadas. Helmintų rūšys. Patogeninis helmintų poveikis žmogaus organizmui. Askaridozė. Trichocefaliozė. Enterobiozė. Trichineliozė. Toksokarozė. Kaspiniuočių invazija. Antihelmintiniai preparatai. Išvados.
  Medicina, referatas(17 puslapių)
  2006-06-27
 • Antiinfliacija

  Antiinfliacinės priemonės. Defliacinė politika. Pajamų politika. Pajamų indeksavimas. Antiinfliacinės stabilizavimo programos. Infliacija Lietuvoje. Išvados.
  Makroekonomika, referatas(11 puslapių)
  2006-09-26
 • Antika

  Įžanga. Antika. Individas, šeima ir visuomenė. Religingumas. Kūnas ir siela. Gyvenimo tarpsniai. Myris ir mirtis. Laimė, džiaugsmas ir kančia. Gamta ir aplinka. Komunikacija. Laikas ir istorija. Apibendrinimas. Priedai.
  Visuotinė istorija, referatas(6 puslapiai)
  2005-11-08
 • Antikinė dailė

  Kretos – Mikėnų kultūra. Graikų archaika. Graikų klasika. Helenizmas.
  Dailė, referatas(7 puslapiai)
  2005-03-15
 • Antikinė epigrama

  Įžanginis žodis. Apibrėžimas. Graikų epigrama. Romėnų epigrama. Naujesnių laikų poetinės epigramos.
  Visuotinė literatūra, referatas(6 puslapiai)
  2007-02-26
 • Antikinė ir šiuolaikinė demokratija

  Demokratijos samprata. Antikinė demokratija. Dabartinė demokratija. Antikinės ir dabartinės demokratijos palyginimas. Išvados.
  Politologija, referatas(9 puslapiai)
  2007-02-28
 • Antikinės estetikos teorijos

  Įvadas. Estetinio diskurso užuomazgos antikiniame mite. Pitagorizmo estetinės idėjos. Heraklitas ir ikisokratinė filosofija apie grožį ir meną. Sokrato ir Platono estetinės teorijos. Aristotelio "Poetika". Helenizmo estetika. Išvados.
  Senovės filosofija, referatas(12 puslapių)
  2008-01-08
 • Antikinės literatūros klausimynas

  Posakiai ir jų reikšmės. Pagrindiniai Olimpo dievai. Mitų herojai, virtę plačiai paplitusias simboliais. Herojai ir didvyriai. Įvairūs klausimai. Pagrindinių filosofų sąvokos/sampratos. Chronologija bei datos.
  Visuotinė literatūra, referatas(10 puslapių)
  2005-06-06
 • Antikinis graikų teatras

  Įvadas. Dramos kilmė. Antikinio teatro įranga ir vaidinimų organizavimas. Dramų sandara. Teatro klestėjimo periodas. Dramų medžiaga. Teatras "Epidauras". Išvados.
  Teatras, referatas(9 puslapiai)
  2006-05-02
 • Antikinis kinizmas ir šiuolaikinis cinizmas

  Antikinis kinizmas. Kinizmo atsiradimas antikos etikoje. Pagrindinės kinizmo idėjos ir principai. Šiuolaikinis cinizmas. Šiuolaikinis cinizmas – kinizmo tąsa ar atskira etinė ideologija? Bendrosios žinios apie cinizmą. Šiuolaikinio cinizmo rūšys. Išvados. Antique and modern cynicism: point of distinction.
  Etika, referatas(21 puslapis)
  2006-05-18
 • Antikinis teatras

  Įvadas. Teatro struktūra ir vaidinimų organizavimas. Dramų rūšys. Tragedija. Satyrinė drama. Komedija. Mimai. Pantomima. Dionisijos. Garsieji senovės graikų ir romėnų dramaturgai. Aischilas. Sofoklis. Euripidas. Aristofanas. Plautas. Terencijus. Išvados.
  Teatras, referatas(9 puslapiai)
  2011-03-28
 • Antikorupcinės politikos įgyvendinimo efektyvumas

  Įvadas. Darbo tikslas – išsiaiškinti ar Lietuvoje vykdoma antikorupcinė politika yra efektyvi. Korupcijos samprata. Korupcijos priežastys. Antikorupcinė politika Lietuvoje ir jos poreikis. Lietuvos antikorupcinės politikos įgyvendinimo efektyvumas. Išvados. Priedai (1). Išnašos.
  Viešasis administravimas, referatas(15 puslapių)
  2008-01-22
 • Antikos filosofijos įtaka renesanso idėjoms

  Tikslas: Įrodyti, kad Antikos filosofija įtakojo Renesanso humanistines pažiūras. Nauja visuomenė, Antikinės literatūros studijos, Renesanso filosofija, Mikalojus Kuzietis, Lorencas Vala, Marsilijas Fičinas, Džovanis Piko dela Mirandola, aristotelizmas ir Pietras Pomponacis, Prancūzas Mišelis de Montenis.
  Naujųjų amžių filosofija, referatas(6 puslapiai)
  2005-05-09
 • Antikos filosofijos įtaka Renesanso idėjoms (2)

  Įvadas. Renesanso epochos matmenys. Humanizmo pagrindiniai bruožai. Antikos filosofijos įtaka žymesniems renesanso mąstytojams, humanistams. Renesanso milžinai. Išvados.
  Naujųjų amžių filosofija, referatas(8 puslapiai)
  2007-12-13
 • Antikos idėjų atgimimas Renesanso dailėje

  Įvadas. Renesansas. Jo atsiradimas. Antikos pėdsakai Renesanso dailėje. Išvados.
  Dailė, referatas(6 puslapiai)
  2006-04-26
 • Antikos kultūra – didžiojo meno periodo Europoje pradžia

  Senovės Graikija. Istorija. Religija. Filosofija. Menas. Archajinis graikų menas. Klasikinis graikų menas. Helenizmo menas. Senovės Roma. Istorija. Religija. Filosofija. Menas. Išvados.
  Visuotinė istorija, referatas(26 puslapiai)
  2006-05-15
 • Antikos kultūros istorija: šešių pagrindinių santvarkų tipų apibūdinimas Aristotelio "Politikoje"

  Darbo planas. Įvadas. Aristotelio biografija bei jo sąryšis su tuometiniais įvykiais. Pagrindiniai Aristotelio politinės filosofijos bruožai. Veikalo "Politika" trumpas apibūdinimas. Glausti pirmos ir antros knygų apibūdinimai. Pirma knyga. Antra knyga. Trečia knyga. Ketvirta, penkta ir šešta knygos. Septinta ir aštunta knygos. Aristotelis ir Platonas. Jų nuomonių skirtumai ir panašumai remiantis knygomis "Politika" ir "Valstybė". Išvados.
  Politologija, referatas(12 puslapių)
  2006-03-09
 • Antikos laikų ekonominės minties istorija, jos didieji mąstytojai ir jų pažiūros

  Įvadas. Senovės Graikija. Ksenofontas. Platonas. Aristotelis. Senovės Roma. Ciceronas ir Lucretius. Žemdirbystės mokslai agrarinės statistikos ir matavimo mokslai. Romėnų teisė. Išvados.
  Visuotinė istorija, referatas(7 puslapiai)
  2007-10-04
 • Antikos literatūra (2)

  Graikų ir jų literatūros trumpas apibūdinimas. Graikų literatūros kryptys. Graikų herojinės poemos. "Iliada". "Odisėja". Homero dievai ir žmonės. Antikinis teatras. Romėnų literatūra. Vergilijus. "Eneida". Horacijus. Svarbiausių antikos mitologijos sąvokų žodynėlis.
  Visuotinė literatūra, referatas(19 puslapių)
  2005-10-05
 • Antikos mąstytojai ir filosofai

  Antika. Filosofinės nuostatos. Ankstyvoji Graikų filosofija. Talis. Anaksimandras. Anaksimenas. Pitagoras. Heraklitas. Ksenofanas. Materialistinės filosofijos formavimasis. Anaksagoras. Empedoklis. Demokritas. Sofoklis. Sofoklio dramaturgija. Aischilas. Aristotelis. Sokratas. Herodotas. Platonas.
  Senovės filosofija, referatas(11 puslapių)
  2006-04-19
Puslapyje rodyti po