Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Dalykinio bendravimo rūšys

  Įvadas. Verbalinis ir neverbalinis bendravimas. Verbalinis bendravimas ir jo stiliai. Neverbalinis bendravimas. Dalykinio bendravimo psichologija. Dalykinis bendravimas: ar yra taisyklės, kurių reikia laikytis. Anketa. Interviu analizė, įvertinimas ir apibendrinimas. Išvados.
  Etika, referatas(10 puslapių)
  2009-05-05
 • Dalykinio bendravimo su Britanijos partneriais ypatumai

  Įvadas. Darbo aplinka. Išsilavinimo svarba. Britų darbo etika. Klasinės priklausomybės jausmas darbo vietoje. Vyresnumo principas. Sprendimų priėmimas. Vidurinės grandies vadovai. Moterys verslininkės. Kartų kaita. Naujas reiškinys - moterų savitarpio parama. Moterų verslininkių strategija. Komercinių ryšių užmezgimas. Vienas iš mūsų. Dalykinių ryšiu ir asmeninės draugystės santykis. Būti ne anglu - privalumas. Tinkamas pristatymas. Tarpininkas. Sėkmės strategija. Dovanos. Britų humoras. Dešimt auksinių taisyklių. Laikas. Galutiniai terminai. Pietūs darbe. Dalykiniai susitikimai. Pasirengimas. Kas yra kas. Prisistatymas. Pasitarimo pabaiga. Dešimt rekomendacijų. Derybos su britais. Įžanginis protokolas. Derybos. Derybos posėdžio užbaigimas. Kontraktai. Britų stilius. Vertėjai. Drabužiai. Neverbalinė komunikacija.
  Vadyba, referatas(17 puslapių)
  2010-03-31
 • Dalykinio bendravimo su Egipto partneriais ypatumai

  Įvadas. Bendroji šalies apžvalga. Bendros žinios. Ekonominė situacija. Egipto dalykinės komunikacijos ir verslo etika. Egiptiečių bendravimo būdas bei esminiai bruožai. Darbo etika. Moterys ir verslas. Komercinių ryšių užmezgimas. Sėkmės strategija. Dalykiniai susitikimai. Verslo kelionės. Derybos. Dovanos. Vaišės, tradicinis maistas, pietų etiketas. Išvados.
  Vadyba, referatas(14 puslapių)
  2007-06-16
 • Dalykinio bendravimo su Italijos partneriais ypatumai

  Įvadas. Verslo kultūrų pasiskirstymas. Tarptautinis verslo protokolas ir etiketas.5 Italija - Viduržemio jūros mūza. Prieš Jus – italai. Verslo santykiai nuo...iki. Etiketas. Išvados.
  Etiketas, referatas(17 puslapių)
  2011-05-08
 • Dalykinio bendravimo su Japonijos šalies partneriais ypatumai

  Įvadas. Trumpai apie Japoniją. Japonų charakterio ypatumai. Pirmasis kontaktas. Bendravimo stilius. Verslo protokolas. Dalykiniai susitikimai. Derybos su japonais. Papročiai. Stalo manieros. Verta žinoti. Išvados.
  Etika, referatas(15 puslapių)
  2006-09-20
 • Dalykinio bendravimo su Suomijos partneriais ypatumai

  Įvadas. Pesimizmas ir paradoksai. Suomių savybės. Suomių stiprybės. Suomių silpnybės. Kalbos ir mąstymo ledkalniai. Kultūrinis šokas. Vadovo vaidmuo. Gera, bloga ir bjauru. Kaip sutarti su suomiais. Išvados.
  Vadyba, referatas(13 puslapių)
  2006-06-06
 • Dalykinio bendravimo su Vokietijos partneriais ypatumai

  Įvadas. Darbo tikslas - išanalizuoti ir atskleisti bendravimo ypatumus su Vokietijos verslo partneriais. Trumpai apie Vokietiją. Kultūros istorijos aspektai. Dabarties pokyčiai ir ateities perspektyva. Vokiečių kultūriniai bruožai. Būtinybė suprasti ir pasinaudoti kultūriniais skirtumais. Verbalinė komunikacija. Žodinė(sakytinė) komunikacija. Rašytine komunikacija. Neverbalinis bendravimas. Neverbaliniai signalai-prisilietimai. Požiūris į laiką. Išvaizda. Vokietijos verslo ir verslo etiketo ypatumai. Tarptautinio verslo ypatumai. Tarpininkavimas ir bendradarbiavimas. 10 pagrindinių tarpininkavimo (bendradarbiavimo) nuoroda. Derybos. Požiūris į moterį vokiečių versle. Vertėja. Dovanos. Papirkinėjimas ir kyšininkavimas. Maistas ir gėrimai. Išvados.
  Komunikacija, referatas(28 puslapiai)
  2008-10-20
 • Dalykinio etiketo ypatumai

  Įvadas. Dalykinis bendravimas. Svečių priėmimas ir dalykiniai pietūs. Vadovo etiketo ypatumai. Apranga. Vizitinės kortelės. Dovanos, gėlės ir sveikinimai. Dalykinio etiketo skirtumai užsienio šalyse. Išvados.
  Etika, referatas(18 puslapių)
  2010-04-23
 • Dalykinio pokalbio technika

  Įvadas. Derybos ir pokalbiai bei jų organizavimas. Pasirengimas pokalbiui (deryboms). Derybų pradžia. Dialogas. Dialogo prieštaravimai. Argumentavimas. Pokalbio pabaiga. Kodėl žmonės derasi? Išvados.
  Etika, referatas(22 puslapiai)
  2006-10-11
 • Dalykinis bendravimas įmonėje: UAB "Jusilta"

  Įvadas. Trumpa įmonės "Jusilta" charakteristika. Vidinė ir išorinė komunikacija įmonėje "Jusilta". Dalykinio bendravimo telefonu principai. Dalykinis bendravimas raštu. Įmonės "jusilta" nuostatos žodiniam bendravimui. Ryšiai su žiniasklaida. Tarnybinis etiketas įmonėje "Jusilta". Apranga ir išvaizda. Dovanos ir suvenyrai. Neformalaus bendravimo normos. Dalykinio bendravimo organizavimas derybose. Derybinės situacijos pristatymas. Pasiruošimas deryboms. Derybų vedimas ir rezultatas. Priėmimo organizavimas. Išvados.
  Etiketas, referatas(16 puslapių)
  2009-09-14
 • Dalykinis bendravimas Kinijoje

  Įvadas. Trumpa istorinė ir politinė apžvalga. Meno, mokslo ir kultūros įžymybės. Religija. Bendravimo ypatumai. Maitinimosi ypatumai. Sveikinimasis ir Susipažinimas. Elgesys viešose vietose. Pagrindinės šventės. Kasdieninė tvarka įstaigoje. Derybų ypatumai. Korespondencija. Išvados.
  Etiketas, referatas(15 puslapių)
  2008-03-13
 • Dalykinis bendravimas Lietuvos banke

  Įvadas. Lietuvos banko charakteristika. Vidinė ir išorinė komunikacija Lietuvos banke. Dalykinio bendravimo telefonu principai. Dalykinis bendravimas raštu. Lietuvos banko nuostatos žodiniam bendravimui. Ryšiai ir žiniasklaida. Tarnybinis etiketas Lietuvos banke. Apranga ir išvaizda. Dovanos ir suvenyrai. Neformalaus bendravimo normos. Dalykinio bendravimo organizavimas lietuvos banko derybos. Derybinė situacija. Pasiruošimas deryboms. Derybų vedimas. Priėmimo organizavimas. Išvados. Priedai (Derybų išlaidų sąmatas).
  Etiketas, referatas(20 puslapių)
  2009-11-17
 • Dalykinis bendravimas organizacijoje: draudimo įmonė "Kosmas"

  Įvadas. Trumpa draudimo įmonės "Kosmas" charakteristika. Vidinė ir išorinė komunikacija "Kosmas" organizacijoje. Dalykinio bendravimo telefonu principai. Dalykinis bendravimas raštu. "Kosmas" organizacijos nuostatos žodiniam bendravimui. Ryšiai su žiniasklaida. Tarnybinis etiketas "Kosmas" organizacijoje. Apranga ir išvaizda. Dovanos ir suvenyrai. Neformalaus bendravimo normos. Dalykinio bendravimo organizavimas derybose. Derybinės situacijos pristatymas. Pasiruošimas deryboms. Derybų vedimas ir rezultatas. Priėmimo organizavimas. Priedai (2). Išvados.
  Etiketas, referatas(15 puslapių)
  2010-04-12
 • Dalykinis bendravimas organizacijoje: duonos ir pyrago gaminiai UAB "Lietuviška duona"

  Įvadas. Įmonės charakteristika. Vidinė ir išorinė komunikacija. Dalykinio bendravimo telefonu principai. Dalykinis bendravimas raštu. Nuostatos žodiniam bendravimui. Ryšiai su žiniasklaida. Tarnybinis etiketas. Apranga ir išvaizda. Dovanos ir suvenyrai. Neformalaus bendravimo ypatumai. Dalykinio bendravimo organizavimas derybose. Derybinės situacijos pristatymas derybose. Pasiruošimas deryboms. Derybų vedimas ir rezultatas. Priėmimo organizavimas. Išvados.
  Etiketas, referatas(18 puslapių)
  2009-03-12
 • Dalykinis bendravimas organizacijoje: kelionių organizatorė "Kelionių opera"

  Verslo etikos ir bendravimo organizavimo referatas. Įvadas. Tikslas – išanalizuoti dalykinį bendravimą, tam tikrus jo principus, taikomus konkrečioje organizacijoje. Įmonės "Kelionių opera" charakteristika. Vidinė ir išorinė komunikacija organizacijoje. Tarnybinis etiketas organizacijoje. Dalykinio bendravimo organizavimas derybose. Išvados.
  Etiketas, referatas(15 puslapių)
  2009-10-20
 • Dalykinis bendravimas organizacijoje: transportas ir logistika UAB "GNG servizas"

  Įvadas. Trumpa UAB "GNG servizas" charakteristika. Vidinė ir išorinė komunikacija UAB "GNG servizas". Dalykinio bendravimo telefonu principai. Dalykinis bendravimas raštu. UBA "GNG servizas" nuostatos žodiniam bendravimui. Ryšiai su žiniasklaida. Tarnybinis etiketas UAB "GNG servizas". Apranga ir išvaizda. Dovanos ir suvenyrai. Neformalaus bendravimo normos. Dalykinio bendravimo organizavimas derybose. Derybinės situacijos pristatymas. Pasiruošimas deryboms. Derybų vedimas ir rezultatas. Priėmimo organizavimas. Išvados.
  Komunikacija, referatas(20 puslapių)
  2009-09-21
 • Dalykinis bendravimas su Vokietija

  Anotacija. Tikslas: surinkti ir pateikti informaciją apie dalykinio bendravimo su Vokietijos verslo atstovais ypatumus. Įvadas. Komunikacija. Tarpkultūrinė komunikacija. Kaip įveikti kultūrų įvairovę. Kalba. Neverbalinis bendravimas. Sveikinimasis ir bendravimas. Formalumas, autoritetas, hierarchija. Formalumas. Autoriteto, vadovavimo ir darbo tvarkos samprata. Hierarchija ir sutarimas. Bendradarbiavimas. Verslo etiketas. Išvados.
  Komunikacija, referatas(19 puslapių)
  2008-10-21
 • Dalykinis bendravimas: UAB "SEB bankas"

  Įvadas. Darbo tikslas – susipažinti su dalykinių bendravimų "SEB bankas" organizacijoje. Trumpa UAB "SEB bankas" charakteristika. Vidinė ir išorinė komunikacija SEB banko organizacijoje. Dalykinio bendravimo telefonu principai. Dalykinis bendravimas raštu. AB "SEB bankas" nuostatos žodiniam bendravimui. Ryšiai su žiniasklaida. Tarnybinis etiketas SEB banko organizacijoje. Apranga ir išvaizda. Dovanos ir suvenyrai. Neformalaus bendravimo normos. Dalykinio bendravimo organizavimas derybose. Derybinės situacijos pristatymas. Pasiruošimas deryboms. Derybų vedimas ir rezultatas. Priėmimo organizavimas. Išvados.
  Komunikacija, referatas(22 puslapiai)
  2009-09-23
 • Dalykinis etiketas: Gėlės

  Įvadas. Kokiomis progomis dovanojamos gėlės? Ką vertėtų žinoti dovanojant gėles? Kas kam dovanoja gėles? Kokias gėles kam dovanoti? Gėlių kalba bei jos skirtumai užsienio šalyse. Kaip gėlės yra teikiamos? Ar įteikiamas gėles reikia išvynioti? Išvados.
  Etiketas, referatas(10 puslapių)
  2007-04-19
 • Dalykinis pokalbis. Pokalbis priimant į darbą

  Darbo pokalbis iš potencialaus darbuotojo pusės. Prieš pokalbį su darbdaviu. Įvaizdžio galia sėkmingai karjerai bei pasitikėjimas. Ką svarbu žinoti apie aprangą ir išvaizdą. Punktualumas ir kvepalai. Patarimai moterims. Nevalia pamiršti šypsenos bei geros nuotaikos. Neverbalinė kalba. Pasiruošimas pokalbiui su darbdaviu. Dažniausiai pateikiami klausimai. Pokalbis su darbdaviu. Svarbiausi patarimai, kaip elgtis pokalbio metu. Nenumatytos aplinkybės. Ar reikia užsipulti darbdavį. Nuo ko pradėti. Ką būtina žinoti apie darbą. Keblus atlyginimo klausimas. Baimę klausti lydintys kuriozai. Pokalbiui pasibaigus. Kandidato elgesys po interviu su darbdaviu. Darbo pokalbis iš potencialaus darbdavio pusės. Kad pokalbis su kandidatais būtų efektyvus. Išvados.
  Vadyba, referatas(16 puslapių)
  2005-06-15
Puslapyje rodyti po