Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Abortas ir socialinis darbas su moterimis

  Įvadas. Darbo tikslas: ištirti įvairių sričių konsultantų patirtį dirbant su nėštumą nutraukusiomis moterimis. Teorinė aborto fenomeno apžvalga. Aborto samprata. Aborto priežastys ir pasekmės. Aborto fenomeno istorinė ir teisinė perspektyva. Pagalbos ypatumai moterims nutraukusioms nėštumą. Sisteminio socialinio darbo modelio pritaikymas dirbant su nėštumą nutraukusiomis moterimis. Įžvalgos.
  Socialinis darbas, referatas(21 puslapis)
  2008-05-12
 • Elgetavimas kaip socialinė problema

  Terminai ir sąvokos. Įvadas. Skurdas kaip socialinė problema. Elgetos ir visuomenė XVIII amžiaus pabaigoje – XIX amžiaus pradžioje Švietimo idėjos ir visuomenės pastangos eliminuoti elgetavimą. Valdžios politika elgetų atžvilgiu. Visuomenės požiūris į elgetas. Socialinė globa parapijose. Parapijos prieglauda ir jos gyventojai elgetos. Išvados.
  Socialinis darbas, kursinis darbas(14 puslapių)
  2007-12-17
 • Netektis mirties atveju

  Įvadas. Tikslas - išsiaiškinti kaip skirtingo amžiaus žmonės reaguoja į netektį, ir kaip būtų galima jiems padėti. Sielvartas ir gedėjimas. Sielvarto eiga. Vaiko mirtis. Vaikų požiūris į mirtį. Mirties supratimo raida. Vaikas patyrė netektį. Vaikų reakcija į netektį. Skirtingo amžiaus vaikų supratimas apie mirtį. Vaikų ir suaugusiųjų gedėjimo skirtumai. 6 požymiai, rodantys, jog vaikui po netekties reikia specialistų pagalbos. Sielvartas senatvėje. Išvados.
  Socialinis darbas, referatas(8 puslapiai)
  2008-05-10
 • Rengimo šeimai ir lytiškumo ugdymo programa

  Programos aprašymas. Kaip kilo idėja. Apie ką ši programa. Tikslas, uždaviniai. Klientai ir jų skaičiai. Vykdytojai ir jų skaičius. Kokia veikla. Kaip ta veikla įgyvendinama, kokie metodai. Kokia vieta. Kokie yra rezultatai. Bendradarbiavimas. Programos trukmė. Finansavimas. Programos įvertinimo tipas. Įvertintojas.
  Socialinis darbas, namų darbas(4 puslapiai)
  2007-11-20
 • Senatvės samprata

  Įvadas. Senatvė. Senėjimo teorijų apžvalga. Mityba. Ligos ir senėjimas. Organizme vykstantys pokyčiai senstant. Kūno struktūra. Judėjimo ir atramos sistema. Osteoporozė. Padidintos rizikos susirgti osteoporozės veiksniai. Osteoatritas. Oda. Kvėpavimo sistema. Širdies ir kraujagyslių sistema. Inkstų ir šalinimo organų veikla. Virškinimo sistema. Imuninė sistema. Nervų sistema. Miego sutrikimai. Lyties organų pokyčiai.
  Medicina, namų darbas(8 puslapiai)
  2008-05-09
 • Vaikai su proto negalia

  Socialinės problemos pristatymas, svarbumas, situacijos analizė. Socialinio vystymosi Lietuvoje situacija. Institucijos šiai problemai gerinti. Visuomenės galimybės įsitraukti į politikos formavimą, į programų kūrimą, vertinimo ir tarnybų atsiskaitomumą. Kokia vykdoma socialinė politika šios problemos atžvilgiu. Palyginti kokie pokyčiai per pastaruosius penkerius metus įvyko, tenkinant šios gyventojų grupės poreikius. Socialinių aspektų integracija per socialinio darbuotojo vaidmenis micro, mezzo, macro lygiuose.
  Specialioji pedagogika, analizė(8 puslapiai)
  2007-12-16
 • Verslo idėjos pagrindimas: Ramūno Klimavičiaus IĮ "Tavo reklama"

  Bendra informacija apie planuojamą idėją. Kuriamos idėjos santrauka. Verslo idėjos pristatymas. Marketingo planas. Organizacinis planas. Gamybos planas. Finansinis planas. Išvados. Priedas (1).
  Verslo planai, namų darbas(10 puslapių)
  2007-12-16