Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Amonio kiekio vandenyje nustatymas

  Darbo tikslai: Susipažinti su amonio jonų svarba ir poveikiu vandens telkiniuose. Nustatyti amonio koncentraciją vandens mėginyje pagal paruoštą kalibracinį grafiką. Įvadas. Reagentai, indai ir kita įranga. Metodo esmė. Darbo eiga. Rezultatai. Rezultatų aptarimas. Išvados.
  Chemija, laboratorinis darbas(7 puslapiai)
  2010-02-25
 • Elektrono specifinio krūvio nustatymas magnetronu (9)

  Laboratorinis darbas Nr. 1. Darbo užduotis: Išanalizuoti elektringų dalelių judėjimą elektriniuose ir magnetiniuose laukuose ir išmatuoti elektrono specifinį (savitąjį) krūvį. Darbo eiga. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2009-04-30
 • Mutacijos (2)

  PowerPoint pristatymas. Pagrindinės mutacijų savybės. Mutacijų rūšys. Mutacijos. Genų mutacijos. Chromosomų mutacijų tipai. Inversija. Translokacija. Pametimas (delecija). Dublikacija. Genomo mutacijų tipai. Poliploidija. Poliploidų paplitimas. Monosomija. Trisomija. Mutagenai ir mutagenezė. Mutagenai skirstomi į...
  Genetika, pristatymas(16 )
  2007-03-28
 • Šlyties modulio nustatymas (3)

  Darbo tikslas: susipažinti su kietojo kūno tampriosiomis deformacijomis, tamprumo moduliais ir jų matavimo būdais. Darbo užduotis. Darbo eiga. Išvados.
  Klasikinė mechanika, laboratorinis darbas(1 puslapis)
  2009-01-04
 • Vandens kietumo nustatymas

  Darbo tikslas: Nustatyti laikinąjį ir bendrąjį vandens kietumą neutralizavimo metodu; Nustatyti bendrąjį vandens kietumą kompleksonometriniu metodu; Įsigilinti į naudojamų metodų esmę ir tobulinti titravimo įgūdžius. Įvadas. Medžiagos ir metodai. Rezultatai. Rezultatų aptarimas. Išvados.
  Chemija, laboratorinis darbas(7 puslapiai)
  2010-02-25